Gå til hovedindhold

Name It Body l/æ - Rib - Bomuld/Modal - NbfDiakab - Peyote Melan

Name ItBodystocking kortærmetEAN: 5715829607501
Pris fra 90,97 krtil 129,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 38,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Body l/æ - Rib - Bomuld/Modal - NbfDiakab - Peyote Melan og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Body Peyote Melange Med Kaninprint - Str. 1m 56cm
-30%90,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Body Peyote Melange Med Kaninprint - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Body i beige nuance (Peyote Melange) fra Name It med fint kaninprint og ribstruktur. Bodyen er fremstillet i 57% bomuld (økologisk), 38% modal TENCEL™ og 5% elastan, hvilket giver en blød og strækbar kvalitet med god bevægelsesfrihed. Ribkvaliteten har et lodret mønster, som sikrer en fleksibel pasform og en behagelig fornemmelse mod huden. Modellen har almindelig pasform, rund hals og lange ærmer. Den lukkes med trykknapper ved skulderen og i bunden, hvilket gør den nem at tage af og på. Printet er fordelt over hele overfladen og giver et roligt og dekorativt udtryk. Name It body i beige nuance med kaninprint 57% Bomuld (økologisk) 38% Modal TENCEL™ 5% Elastan Ribkvalitet med stræk Kaninprint over hele overfladen Trykknapper ved skulder og bund Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: Peyote Melange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13253549
EAN: 5715829607501
Varenr.: 5715829607501
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Diakab Langærmet Body - Peyote Melange - 56
-30%90,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Diakab Langærmet Body - Peyote Melange - 56 billede

Produktinformation

Diakab langærmet body fra NAME IT er blød og behagelig for dit barn. Lavet af økologisk bomuld, modal og elastan, hvilket sikrer god komfort og bevægelsesfrihed. Bodyen har sødt print og praktiske trykknapper, så den er nem at tage af og på. Perfekt til både leg og hygge! 57% økologisk bomuld, 38% modal, 5% elastanBlødt og strækbart materialePraktiske trykknapperSødt designMaskinvask 30 °C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5411
Størrelse: 56
EAN: 5715829607501
Varenr.: e9d5fb13-f114-4e42-8dd2-c0055cb6bb6e
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Diakab Langærmet Body - Peyote Melange - 56
-30%90,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Diakab Langærmet Body - Peyote Melange - 56 billede

Produktinformation

Diakab Langærmet Body fra NAME IT er et skønt valg til de mindste, hvor komfort og kvalitet går hånd i hånd. Bodyen er lavet af en blød og strækbar blanding af økologisk bomuld, modal og elastan, hvilket sikrer, at dit barn kan bevæge sig frit og behageligt hele dagen. Den langærmede model er ideel til både hverdag og fest, og den fine Peyote Melange farve med et diskret blomsterprint giver et sødt og stilfuldt udtryk. Bodyen har praktiske trykknapper i bunden, som gør det nemt at skifte ble, og den elastiske halsudskæring gør påklædningen enkel og hurtig. Modal tilfører ekstra blødhed, mens elastan sikrer en god pasform, der holder formen vask efter vask. NAME IT er kendt for deres fokus på funktionalitet og moderne design, og denne body er ingen undtagelse. Den er perfekt som basis i garderoben og kan nemt kombineres med bukser, leggings eller en lille nederdel. Vælg Diakab Langærmet Body, hvis du ønsker en body, der både er behagelig, praktisk og flot til dit barn.Specifikationer:Materiale: 57% økologisk bomuld, 38% modal, 5% elastanFarve: Peyote Melange med blomsterprintLangærmetTrykknapper i bundenElastisk halsudskæringÅndbart og blødt materialeSkånsom mod sart hudMaskinvask 30 °CMærke: NAME IT...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Bodystocking kortærmet
Størrelse: 56
EAN: 5715829607501
Varenr.: e9d5fb13-f114-4e42-8dd2-c0055cb6bb6e
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Body Diakab Peyote Melange
129 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Body l/æ - Rib - Bomuld/Modal - NbfDiakab - Peyote Melan
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body l/æ - Rib - Bomuld/Modal - NbfDiakab - Peyote Melan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body l/æ - Rib - Bomuld/Modal - NbfDiakab - Peyote Melan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK90,97 kr139,97 krKøb
2Pixizoo DK90,97 kr90,97 krKøb
3BabySam DK90,97 kr90,97 krKøb
4Smartkidz.dk129 kr129 krKøb
5Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Body l/æ - Rib - Bomuld/Modal - NbfDiakab - Peyote Melan

PriceData har fulgt prisen på Name It Body l/æ - Rib - Bomuld/Modal - NbfDiakab - Peyote Melan i 112 dage. Laveste pris i perioden er 90,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 90,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Name It Body l/æ - Rib - Bomuld/Modal - NbfDiakab - Peyote Melan. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Name It Body l/æ - Rib - Bomuld/Modal - NbfDiakab - Peyote Melan de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202690,97 kr12,99 kr (12%)
17. maj 2026103,96 kr6,5 kr (6%)
6. maj 2026110,46 kr6,5 kr (6%)
29. apr. 2026103,96 kr25,04 kr (19%)
28. apr. 2026129 kr
27. apr. 2026129,95 kr25,99 kr (25%)
20. apr. 2026103,96 kr6,5 kr (7%)
7. apr. 202697,46 kr13 kr (12%)
1. apr. 2026110,46 kr18,54 kr (14%)
24. mar. 2026129 kr25,04 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret