Gå til hovedindhold

Name It Body Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1m 56cm

Name ItBodystocking langærmetEAN: 5715831430104
Pris fra 90,97 krtil 129,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 38,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Body Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1m 56cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Body Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1m 56cm
-30%90,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Body Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Body i råhvid nuance (Cloud Dancer) fra Name It med fint kirsebærprint og ribstruktur. Bodyen er fremstillet i 95% bomuld (økologisk) og 5% elastan. Den bløde ribkvalitet har god elasticitet og føles behagelig mod huden, samtidig med at den giver en fleksibel pasform. Modellen har rund hals, lange ærmer med let flæsekant og trykknapper ved skulderen samt i bunden, så den er nem at få af og på. Det dekorative kirsebærprint tilfører et fint og sommerligt præg. Name It body i råhvid nuance med kirsebærprint 95% Bomuld (økologisk) 5% Elastan Ribkvalitet med stræk Kirsebærprint over hele overfladen Flæsekant ved ærmer Trykknapper ved skulder og bund Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: Cloud Dancer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13254404
EAN: 5715831430104
Varenr.: 5715831430104
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ficherry Langærmet Body - Cloud Dancer - 56
-30%90,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ficherry Langærmet Body - Cloud Dancer - 56 billede

Produktinformation

Ficherry langærmet body fra NAME IT er blød og behagelig for dit barn. Perfekt til hverdagsbrug og leg. Materiale: 95% bomuld, 5% elastanLangærmet for ekstra varmePraktiske trykknapper gør det nemt at skifteSød og enkel stilMaskinvask ved 40 °CEn skøn body, der passer til både små og store eventyr!

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5411
Størrelse: 56
EAN: 5715831430104
Varenr.: 4979e5a2-cfc3-429e-b97d-c0cb07187589
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Ficherry Langærmet Body - Cloud Dancer - 56
-30%90,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ficherry Langærmet Body - Cloud Dancer - 56 billede

Produktinformation

Ficherry Langærmet Body fra NAME IT er et skønt valg til de små, der har brug for komfort og bevægelsesfrihed i hverdagen. Bodyen er fremstillet i en blød og behagelig kvalitet, som føles rar mod barnets hud og sikrer optimal komfort hele dagen. Det langærmede design er ideelt til både kølige og varme dage, da det beskytter og holder barnet varmt, samtidig med at det er let og åndbart. Bodyen har praktiske trykknapper i bunden, hvilket gør det nemt og hurtigt at skifte ble eller tage bodyen af og på. Det klassiske snit og de fine detaljer gør bodyen velegnet til både hverdag og fest, og den kan nemt kombineres med bukser, leggings eller nederdele. NAME IT er kendt for deres fokus på funktionalitet og kvalitet, og denne body er ingen undtagelse – den er designet til at holde til mange vaske og bevare sin form og blødhed. Perfekt til aktive børn, der har brug for tøj, der følger med i deres bevægelser.Specifikationer:Brand: NAME ITMateriale: 95% bomuld, 5% elastanLangærmetTrykknapper i bundenBlød og behagelig kvalitetMaskinvask ved 40 °CVelegnet til hverdag og fest...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Bodystocking langærmet
Størrelse: 56
EAN: 5715831430104
Varenr.: 4979e5a2-cfc3-429e-b97d-c0cb07187589
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Body Ficherry Cloud Dancer
129 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Body l/æ - NbfFicherry - Cloud Dancer
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK90,97 kr139,97 krKøb
2Pixizoo DK90,97 kr90,97 krKøb
3BabySam DK90,97 kr90,97 krKøb
4Smartkidz.dk129 kr129 krKøb
5Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Body Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1m 56cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Body Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1m 56cm i 90 dage. Laveste pris i perioden er 90,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 90,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Name It Body Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1m 56cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Name It Body Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1m 56cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202690,97 kr12,99 kr (12%)
17. maj 2026103,96 kr6,5 kr (6%)
6. maj 2026110,46 kr6,5 kr (6%)
29. apr. 2026103,96 kr25,04 kr (19%)
28. apr. 2026129 kr
27. apr. 2026129,95 kr25,99 kr (25%)
20. apr. 2026103,96 kr6,5 kr (7%)
7. apr. 202697,46 kr13 kr (12%)
2. apr. 2026110,46 kr18,54 kr (14%)
30. mar. 2026129 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret