Gå til hovedindhold

Nalgene OTF Sustain Bottle 700 Ml (Blå (SLATE BLUE/GLACIAL))

NalgeneVandflaskerEAN: 0661195001472
Pris fra 106 krtil 149,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 43,95 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 95 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Nalgene OTF Sustain Bottle 700 Ml (Blå (SLATE BLUE/GLACIAL)) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Nalgene OTF Sustain, drikkedunk, 650 ml, blå
-29%106 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nalgene OTF Sustain, drikkedunk, 650 ml, blå billede

Produktinformation

Den her drikkedunk fra Nalgene er ikke bare den næste, det er potentielt den sidste drikkedunk, du køber - nogensinde. Dunken er ekstremt holdbar og 100% vandtæt, så du let kan have den med i rygsækken. Det smarte og robuste design gør den perfekt til o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nalgene
Kategori: vandflasker
Farve: Slate Blue/Glacial
Størrelse: 650ml
EAN: 0661195001472
Varenr.: 24094-27751-76477
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Nalgene OTF Sustain, drikkedunk, 650 ml, blå
-24%113 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Billigsport24.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Nalgene On The Fly Drikkedunk - 650 ml, blå
-17%125 kr
Før 150 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Nalgene OTF Sustain Bottle 700 Ml (Blå (SLATE BLUE/GLACIAL))
149 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nalgene On The Fly Sustain 700ml, Slate Blue w/ Glacial
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nalgene OTF Sustain Bottle 700 Ml (Blå (SLATE BLUE/GLACIAL)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nalgene OTF Sustain Bottle 700 Ml (Blå (SLATE BLUE/GLACIAL)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk106 kr106 krKøb
2AktivVinter.dk113 kr113 krKøb
3Billigsport24.dk125 kr125 krKøb
4Friluftsland.dk149 kr149 krKøb
5Pro Outdoor149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nalgene OTF Sustain Bottle 700 Ml (Blå (SLATE BLUE/GLACIAL))

PriceData har fulgt prisen på Nalgene OTF Sustain Bottle 700 Ml (Blå (SLATE BLUE/GLACIAL)) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 106 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Nalgene OTF Sustain Bottle 700 Ml (Blå (SLATE BLUE/GLACIAL)). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Nalgene OTF Sustain Bottle 700 Ml (Blå (SLATE BLUE/GLACIAL)) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026106 kr11 kr (12%)
24. apr. 202695 kr15 kr (14%)
3. apr. 2026110 kr2,5 kr (2%)
28. mar. 2026112,5 kr
20. mar. 2026113 kr12 kr (10%)
18. mar. 2026125 kr12 kr (11%)
15. mar. 2026113 kr7 kr (6%)
5. mar. 2026120 kr5 kr (4%)
4. mar. 2026125 kr5 kr (4%)
28. feb. 2026120 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret