Gå til hovedindhold

NACON REVOLUTION 5 Pro - Gamepad - trådløs - Bluetooth - sort - for PC, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5

NaconVideospilkonsol – tilbehørEAN: 3665962023541
Pris fra 989 krtil 1.650 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 661 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NACON REVOLUTION 5 Pro - Gamepad - trådløs - Bluetooth - sort - for PC, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 989 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NACON Revolution 5 Pro - Black - Wireless Controller - Sony PlayStation 5
-27%989 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NACON Revolution 5 Pro - Black - Wireless Controller - Sony PlayStation 5 billede

Produktinformation

Dual Wireless: Skift nemt fra din konsollyd ved hjælp af radiofrekvensforbindelse til andre lydenheder ved hjælp af Bluetooth-forbindelse. Eliminerer joystick-driftsproblemet: Takket være magnetisk Hall Effect teknologi, vil joysticket altid vende tilbage til sin udgangsposition uden kalibreringsfejl. Levetiden på joysticket er mere end fordoblet. Tilpas til enhver situation i spillet med adaptiv trigger-rejselængde: Skift nemt fra et langt tryk til et kort tryk ved hjælp af trigger blocker system.

Produktspecifikationer

Mærke: NACON
Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: 3665962023541
EAN: 3665962023541
Varenr.: 3202970
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nacon Revolution 5 Pro Controller Black /PS5
1.225 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Revolution 5 Pro Controller - Sort - GEEKD.dk
1.299 kr
Til butik
Revolution 5 Pro Controller - Sort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Træt af at dine joysticks begynder at drifte midt i den afgørende clutch? Revolution 5 Pro Controller fra Nacon er designet til spillere, der kræver mere end basic funktionalitet. Med Hall Effect magnetisk teknologi og modulært design får du den ultimate...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nacon
Kategori: Controller
EAN: 3665962023541
Varenr.: 49707059282256
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NACON REVOLUTION 5 Pro - Gamepad - trådløs - Bluetooth - sort - for PC, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5
1.348 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nacon Revolution 5 Pro Gamepad, svart, PS5
1.650 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NACON REVOLUTION 5 Pro - Gamepad - trådløs - Bluetooth - sort - for PC, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NACON REVOLUTION 5 Pro - Gamepad - trådløs - Bluetooth - sort - for PC, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK989 kr1.028 krKøb
2CompuMail DK1.225 kr1.225 krKøb
3Geekd1.299 kr1.299 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.348 kr1.348 krKøb
5Teknikproffset DK1.650 kr1.709 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NACON REVOLUTION 5 Pro - Gamepad - trådløs - Bluetooth - sort - for PC, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5

PriceData har fulgt prisen på NACON REVOLUTION 5 Pro - Gamepad - trådløs - Bluetooth - sort - for PC, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 989 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.285 kr.

Den nuværende pris på 989 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for NACON REVOLUTION 5 Pro - Gamepad - trådløs - Bluetooth - sort - for PC, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for NACON REVOLUTION 5 Pro - Gamepad - trådløs - Bluetooth - sort - for PC, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026989 kr236 kr (19%)
6. maj 20261.225 kr74 kr (6%)
2. maj 20261.299 kr23 kr (2%)
1. maj 20261.322 kr23 kr (2%)
26. apr. 20261.299 kr74 kr (6%)
25. apr. 20261.225 kr74 kr (6%)
15. apr. 20261.299 kr50 kr (4%)
14. apr. 20261.349 kr50 kr (4%)
9. apr. 20261.299 kr74 kr (6%)
29. mar. 20261.225 kr74 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret