Gå til hovedindhold

myFirst Camera 3 - digitalt børnekamera, blå/gul dinosaur

myFirstElektronikEAN: 8885008560242
Pris fra 482 krtil 679 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 197 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 458 kr 18. apr.

Sammenlign priser på myFirst Camera 3 - digitalt børnekamera, blå/gul dinosaur og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 482 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
myFirst Camera 3 Digitalt kamera til børn
482 kr
Til butik
myFirst Camera 3 Digitalt kamera til børn billede

Produktinformation

myFirst Camera 3. Produkttype: Digitalt kamera til børn. Anbefalet alder (min.): 5 År. Vægt: 80 g. Produktfarve: Blå, Gul

Produktspecifikationer

Mærke: myFirst
Artikel nr.: FC2003SA-BE01
EAN: 8885008560242
Varenr.: 1002980709
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Myfirst Camera 3 Blue
485 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
myFirst Camera 3 - Blue
599 kr
Til butik
myFirst Camera 3 - Blue billede

Produktinformation

Børns digitale kamera fanger 16MP-fotos, skifter mellem makro- og selfie-linser og leveres med et stødabsorberende etui til legende eventyr. Letvægtsdesign og nem linsevælger gør det muligt for børn at tage nærbilleder, selfies og sjove forudindlæste rammer på myFirst Camera 3 - Blue. 16MP-sensor leverer HD-fotos og -videoer. Makrolinsevalg fremhæver små detaljer via linsevælgeren. Selfie-linse over skærmen forenkler frontvendte billeder. Stødabsorberende sleeve modstår fald og stød. 1000mAh-batteri plus understøttelse af op til 32GB microSD til længere brug. Holdbart kit og batteriets udholdenhed holder kreativiteten i gang under hver legesession.

Produktspecifikationer

Mærke: myFirst
Kategori: Kamera
Artikel nr.: FC2003SA-BE01
EAN: 8885008560242
Varenr.: 3434069
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
myFirst Camera 3 - digitalt børnekamera, blå/gul dinosaur
659 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
myFirst Camera 3 - digitalt børnekamera, blå/gul dinosaur
679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad myFirst Camera 3 - digitalt børnekamera, blå/gul dinosaur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad myFirst Camera 3 - digitalt børnekamera, blå/gul dinosaur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK482 kr482 krKøb
2CS MEGASTORE DK485 kr524 krKøb
3Proshop DK599 kr638 krKøb
4Boligcenter DK659 kr659 krKøb
5Vivas DK679 kr758 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for myFirst Camera 3 - digitalt børnekamera, blå/gul dinosaur

PriceData har fulgt prisen på myFirst Camera 3 - digitalt børnekamera, blå/gul dinosaur i 183 dage. Laveste pris i perioden er 454 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 482 kr.

Den nuværende pris på 482 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for myFirst Camera 3 - digitalt børnekamera, blå/gul dinosaur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for myFirst Camera 3 - digitalt børnekamera, blå/gul dinosaur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026482 kr14 kr (3%)
28. maj 2026468 kr14 kr (3%)
27. maj 2026482 kr3 kr (1%)
26. maj 2026485 kr17 kr (4%)
25. maj 2026468 kr2 kr (0%)
21. maj 2026466 kr18 kr (4%)
20. maj 2026484 kr16 kr (3%)
17. maj 2026468 kr16 kr (3%)
16. maj 2026484 kr1 kr (0%)
15. maj 2026485 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret