Gå til hovedindhold

Fujifilm Instax SQUARE SQ1 - Instant kamera - objektiv: 65.75 mm - instax SQUARE terracotta orange

FujifilmElektronikEAN: 4547410441420
Pris fra 902 krtil 1.337 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 435 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 877 kr 12. maj

Sammenlign priser på Fujifilm Instax SQUARE SQ1 - Instant kamera - objektiv: 65.75 mm - instax SQUARE terracotta orange og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 902 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fujifilm Instax Square SQ1, 62 x 62 mm, Orange, 86 x 72 mm, 0.3 x 0.5 m, Automatisk, 0,3 - 2,2 m
902 kr
Til butik
Fujifilm Instax Square SQ1, 62 x 62 mm, Orange, 86 x 72 mm, 0.3 x 0.5 m, Automatisk, 0,3 - 2,2 m billede

Produktspecifikationer

Mærke: Fujifilm
Kategori: Instant kamera
Farve: 1
Artikel nr.: FJSQUARESQ1TRORANGE
EAN: 4547410441420
Varenr.: 20940553
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fujifilm INSTAX Square SQ-1 - Orange
919 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CAMERA INSTAXSQUARE SQ1 ORANGE
970 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fuji - Instax Square Sq1 Instant Camera
1.149,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Polaroid kamera Fujifilm Instax Square SQ1 - orange (62 × 62 mm)
-3%1.169 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Polaroid kamera Fujifilm Instax Square SQ1 - orange (62 × 62 mm)
-2%1.189 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fuji Instax SQUARE SQ1 øjeblikkeligt kamera
1.337 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fujifilm Instax SQUARE SQ1 - Instant kamera - objektiv: 65.75 mm - instax SQUARE terracotta orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fujifilm Instax SQUARE SQ1 - Instant kamera - objektiv: 65.75 mm - instax SQUARE terracotta orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK902 kr941 krKøb
2Proshop DK919 kr958 krKøb
3CompuMail DK970 kr970 krKøb
4Gucca.dk1.149,95 kr1.149,95 krKøb
5Boligcenter DK1.169 kr1.169 krKøb
6Vivas DK1.189 kr1.268 krKøb
7Teknikproffset DK1.337 kr1.386 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fujifilm Instax SQUARE SQ1 - Instant kamera - objektiv: 65.75 mm - instax SQUARE terracotta orange

PriceData har fulgt prisen på Fujifilm Instax SQUARE SQ1 - Instant kamera - objektiv: 65.75 mm - instax SQUARE terracotta orange i 181 dage. Laveste pris i perioden er 877 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 974 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 920 kr.

Den nuværende pris på 902 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Fujifilm Instax SQUARE SQ1 - Instant kamera - objektiv: 65.75 mm - instax SQUARE terracotta orange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Fujifilm Instax SQUARE SQ1 - Instant kamera - objektiv: 65.75 mm - instax SQUARE terracotta orange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026902 kr16 kr (2%)
28. maj 2026918 kr16 kr (2%)
22. maj 2026902 kr16 kr (2%)
21. maj 2026918 kr16 kr (2%)
20. maj 2026902 kr1 kr (0%)
18. maj 2026903 kr1 kr (0%)
15. maj 2026902 kr1 kr (0%)
14. maj 2026903 kr26 kr (3%)
12. maj 2026877 kr26 kr (3%)
8. maj 2026903 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret