Gå til hovedindhold

NO NAME myFirst Camera 2 vandtæt digitalt kamera til børn 2 IPS-skærm 8MP IPX8 (blå)

NO NAMELegetøjEAN: 8885008560198
Pris fra 485 krtil 619,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 134,95 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 403,5 kr 2. maj

Sammenlign priser på myFirst Camera 2 vandtæt digitalt kamera til børn 2 IPS-skærm 8MP IPX8 (blå) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 485 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
myFirst Camera 2 vandtæt digitalt kamera til børn 2 IPS-skærm 8MP IPX8 (blå)
485 kr
Til butik
myFirst Camera 2 vandtæt digitalt kamera til børn 2 IPS-skærm 8MP IPX8 (blå) billede

Produktspecifikationer

Mærke: MYFIRST
Kategori: Eksperimentsæt
Farve: 4
Artikel nr.: FC2001SA-BE01
EAN: 8885008560198
Varenr.: 24935847
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
myFirst Camera 2 8 MP - Blue
549 kr
Til butik
myFirst Camera 2 8 MP - Blue billede

Produktinformation

Børnekamera kombinerer IPX8 vandtæt/stødsikret holdbarhed, høj kvalitet 8 MP-fotos med Full HD-video, en lys 5,1 cm IPS-skærm og udvidelig lagerplads op til 32 GB. Designet til 3-12 år, myFirst Camera 2 8 MP - Blue vejer 67 g, bruger et 1000 mAh-batteri til længere optagelser og lader børn tilføje legende rammer til hver optagelse. IPX8-etui beskytter kameraet under vand ned til 3 m og tåler fald. 8 MP-sensor leverer 3264 x 2448-fotos og 1920 x 1080/30 fps-video. 5,1 cm farve IPS-skærm med børnevenligt interface. microSD-understøttelse op til 32 GB gemmer tusindvis af billeder. Pålidelig beskyttelse og ægte billedkvalitet holder kreative eventyr i gang.

Produktspecifikationer

Mærke: myFirst
Kategori: Kamera
Artikel nr.: FC2001SA-BE01
EAN: 8885008560198
Varenr.: 3434076
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
myFirst Camera 2 - vandtæt digitalkamera til børn, 2" IPS skærm, 8 MP - Blå
579 kr
Til butik
myFirst Camera 2 - vandtæt digitalkamera til børn, 2" IPS skærm, 8 MP - Blå billede

Produktinformation

Vandtæt digitalkamera til børn med 2" IPS skærmGiv dit barn en sjov introduktion til fotoverdenen med myFirst Camera 2. Det farverige kompaktkamera er designet til små hænder og gør det let at fange hverdagens øjeblikke i 8 MP. Den klare 2" IPS skærm gør det nemt at se billederne med gode farver og bred betragtningsvinkel.Til leg, ferie og eventyrKameraet er vandtæt med IPX8, så det kan følge med til strand, pool og regnfulde dage. Den blå og gule finish giver et legende udtryk, der vækker nysgerrighed og kreativitet hos børn. Et kompakt valg i kategorien kompakte kameraer, perfekt til begyndere.Type: Kompakt digitalkamera til børnOpløsning: 8 MPSkærm: 2" IPSVandtæthed: IPX8Farve: Blå/gul...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Kompakte kameraer
Vægt: 0.25g
EAN: 8885008560198
Varenr.: 2151916
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
myFirst Camera 2 - vandtæt digitalkamera til børn, 2" IPS skærm, 8 MP - Blå
599 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Myfirst - Camera 2 Blue (fc2001sa-be01)
619,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad myFirst Camera 2 vandtæt digitalt kamera til børn 2 IPS-skærm 8MP IPX8 (blå) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad myFirst Camera 2 vandtæt digitalt kamera til børn 2 IPS-skærm 8MP IPX8 (blå) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK485 kr524 krKøb
2Proshop DK549 kr588 krKøb
3Boligcenter DK579 kr579 krKøb
4Vivas DK599 kr678 krKøb
5Gucca.dk619,95 kr619,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for myFirst Camera 2 vandtæt digitalt kamera til børn 2 IPS-skærm 8MP IPX8 (blå)

PriceData har fulgt prisen på myFirst Camera 2 vandtæt digitalt kamera til børn 2 IPS-skærm 8MP IPX8 (blå) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 403,5 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 486 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 468 kr.

Den nuværende pris på 485 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for myFirst Camera 2 vandtæt digitalt kamera til børn 2 IPS-skærm 8MP IPX8 (blå). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for myFirst Camera 2 vandtæt digitalt kamera til børn 2 IPS-skærm 8MP IPX8 (blå) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026485 kr81,5 kr (20%)
2. maj 2026403,5 kr81,5 kr (17%)
1. maj 2026485 kr8 kr (2%)
30. apr. 2026477 kr28 kr (6%)
28. apr. 2026449 kr36 kr (7%)
27. apr. 2026485 kr36 kr (8%)
24. apr. 2026449 kr28 kr (6%)
23. apr. 2026477 kr8 kr (2%)
22. apr. 2026485 kr36 kr (8%)
19. apr. 2026449 kr28 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret