Gå til hovedindhold

Numskull My Time At Sandrock - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk

NumskullSpilEAN: 5060997481959
Pris fra 149 krtil 191 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på My Time At Sandrock - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
My Time at Sandrock - Nintendo Switch - RPG
149 kr
Til butik
My Time at Sandrock - Nintendo Switch - RPG billede

Produktinformation

Switch

Produktspecifikationer

Mærke: Numskull
Kategori: Spil
Artikel nr.: 5060997481959
EAN: 5060997481959
Varenr.: 3184901
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
My Time At Sandrock - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk
189 kr
Til butik
My Time At Sandrock - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Gør dig klar til et episk eventyr med My Time At Sandrock til Nintendo Switch. Dette åbne verden-simulationsspil inviterer dig til at blive byens nyeste bygger og genopbygge den engang blomstrende, men nu forladte ørkenby, Sandrock. Med din trofaste værkt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Numskull
Kategori: Nintendo Switch Spil
EAN: 5060997481959
Varenr.: 49979450229072
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
My Time At Sandrock (Switch)
191 kr
Til butik
My Time At Sandrock (Switch) billede

Produktinformation

Rejs til ørkensamfundet Sandrock, og indtag rollen som en nystartet bygmester. Brug dit trofaste værktøjssæt til at samle ressourcer, konstruere maskiner og forvandle dit nedslidte værksted til et velsmurt produktionsanlæg for at redde byen fra økonomisk ruin!, Verdens skæbne hviler i dine hænder. Genopbyg samfundet, kæmp mod monstre, afdæk tabt teknologi, bliv kæreste med byens borgere, og slap af med minispil og håndværk. Valget er dit i My Time at Sandrock. Kæmp i nærkamp og tredjepersons skydekamp mod de indtrængende monstre. Skab meningsfulde relationer med en række forskellige byboere. Afdæk hemmelighederne bag tabt teknologi i en postapokalyptisk verden. Nyd en række minispil og fritidsaktiviteter til afslapning. Fordyb dig i en stor sandkasseverden med uendelige muligheder. Sprog på omslaget: Engelsk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Numskull
Kategori: Spil
EAN: 5060997481959
Varenr.: D01004

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad My Time At Sandrock - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad My Time At Sandrock - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK149 kr188 krKøb
2Geekd189 kr189 krKøb
3Teknikproffset DK191 kr240 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for My Time At Sandrock - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på My Time At Sandrock - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk i 166 dage. Laveste pris i perioden er 141 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 266 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for My Time At Sandrock - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for My Time At Sandrock - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. mar. 2026149 kr18 kr (11%)
22. mar. 2026167 kr55 kr (25%)
21. mar. 2026222 kr2,05 kr (1%)
14. mar. 2026219,95 kr2,05 kr (1%)
18. feb. 2026222 kr15 kr (7%)
5. feb. 2026207 kr18 kr (10%)
3. feb. 2026189 kr18 kr (9%)
2. feb. 2026207 kr65 kr (46%)
28. jan. 2026142 kr7 kr (5%)
20. jan. 2026149 kr6 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret