Gå til hovedindhold

Numskull My Time At Sandrock Collectors Edition - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk

NumskullSpilEAN: 5060997482116
Pris fra 537 krtil 608 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på My Time At Sandrock Collectors Edition - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 537 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
My Time at Sandrock (Collector's Edition) - Nintendo Switch - RPG
537 kr
Til butik
My Time at Sandrock (Collector's Edition) - Nintendo Switch - RPG billede

Produktinformation

Switch

Produktspecifikationer

Mærke: Numskull
Kategori: Spil
Artikel nr.: 5060997482116
EAN: 5060997482116
Varenr.: 3184913
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
My Time At Sandrock Collectors Edition - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk
545 kr
Til butik
My Time At Sandrock Collectors Edition - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Tag ud på et uforglemmeligt eventyr med My Time At Sandrock Collector’s Edition til Nintendo Switch. Dette åbne verden-simulationsspil inviterer dig til at opbygge og redde den forladte ørkenby Sandrock ved at samle ressourcer, bygge maskiner, opdage sk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Numskull
Kategori: Nintendo Switch Spil
EAN: 5060997482116
Varenr.: 49979452031312
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Numskull Min tid i Sandrock Collectors Edition
608 kr
Til butik
Numskull Min tid i Sandrock Collectors Edition billede

Produktinformation

Rejs til ørkensamfundet Sandrock, og påtag dig rollen som en nystartet bygmester. Brug dit trofaste værktøjssæt til at samle ressourcer, konstruere maskiner og forvandle dit nedslidte værksted til et velsmurt produktionsanlæg for at redde byen fra økonomisk ruin!, Verdens skæbne hviler i dine hænder. Genopbyg samfundet, kæmp mod monstre, afdæk tabt teknologi, bliv kæreste med byens borgere, og slap af med minispil og håndværk. Valget er dit i My Time at Sandrock. Kæmp i nærkamp og tredjepersons skydekamp mod de indtrængende monstre. Skab meningsfulde relationer med en række forskellige byboere. Afdæk hemmelighederne bag tabt teknologi i en postapokalyptisk verden. Nyd en række minispil og fritidsaktiviteter til afslapning. Fordyb dig i en stor sandkasseverden med uendelige muligheder. My Time at Sandrock Collector's Edition indeholder: Stor Collector's Edition-æske og fysisk spil, Træværksted (5,5 x 6,7 x 5,9 tommer), Monster Pensky plysdyr (6,7 tommer), En Logan Story-tegneserie på 40 sider, Logan & Nia-stativ i træ, Certifikat til byggerlicens, DIGITAL: 4 Colours Player Dress Suit + 4 Colours Player Swimsuit, Sprog på omslaget: Engelsk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Numskull
Kategori: Øvrige spil
EAN: 5060997482116
Varenr.: D06361

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad My Time At Sandrock Collectors Edition - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad My Time At Sandrock Collectors Edition - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK537 kr576 krKøb
2Geekd545 kr545 krKøb
3Teknikproffset DK608 kr657 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for My Time At Sandrock Collectors Edition - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på My Time At Sandrock Collectors Edition - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk i 159 dage. Laveste pris i perioden er 492 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 545 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 525 kr.

Den nuværende pris på 537 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for My Time At Sandrock Collectors Edition - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for My Time At Sandrock Collectors Edition - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. apr. 2026537 kr8 kr (1%)
17. jan. 2026545 kr53 kr (11%)
26. dec. 2025492 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret