Gå til hovedindhold

My Hood Kick'n Ride - Løbehjul - Til børn fra 1 år - Mørkeblå

My HoodLøbehjulEAN: 5704035551425
Pris fra 349 krtil 599,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 250,95 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på My Hood Kick'n Ride - Løbehjul - Til børn fra 1 år - Mørkeblå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
My Hood Kick'n'Ride - Mørkeblå
-22%349 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
My Hood Kick'n'Ride - Mørkeblå billede

Produktinformation

Trehjulet løbehjul My Hood Kick'n'Ride - Dark blue kombinerer et 3-i-1 ride-on-design med justerbart aluminiumstyr, solide PU-hjul og en bageste fodbremse. Kick'n'Ride er designet til børn fra omkring 1 år, bruges siddende som en balancecykel, hvor barnet skubber sig frem med benene, og kan nemt omdannes til et løbehjul, når balance og motorik er tilstrækkeligt udviklet. 3-i-1: ride-on balancecykel og konvertibelt løbehjul Justerbar højde på aluminiumstyr: 78.5-94 cm 3 hjul med solide polyurethanhjul (120x40 mm foran, 80x24 mm bagpå) Fodbremse på baghjulet Maks belastning: 20 kg på sædet og 50 kg på fodpladen Materialer: PP-plast fodplade, glasfiberforstærket nylon, TPR-gummigreb Produktfarve: blå Vægt: 4.6 kg Fleksibel opsætning understøtter tidlig kørsel og vokser med barnet, efterhånden som færdighederne udvikles.

Produktspecifikationer

Mærke: My Hood
Kategori: Loebecykler Gaabiler Scootere
Artikel nr.: 505142
EAN: 5704035551425
Varenr.: 3149417
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
My Hood Kick'n Ride løbehjul - Blå (505142)
449 kr
Til butik
My Hood Kick'n Ride løbehjul - Blå (505142) billede

Produktinformation

Hvis du vil have et løbehjul, som barnet kan bruge som løbecykel i en meget tidlig alder - indtil barnet er klar til et løbehjul, så er det det her, Allerede fra ca. 1 års alderen kan man være kørende med en Kick'n'Ride. Der kan barnet bruge den som løbecykel, og når benene bliver trætte, kan den nemt skubbes af en voksen. Når barnet har udviklet sig nok, og balance og motorik sidder i skabet, kan den bruges som løbehjul. Det har to store hjul foran og et bagpå, hvilket gør det stabilt, sikkert og nemt at køre. Information, Fodplade: 100% PP-plast, Materiale: Glasfiberforstærket nylon, Styr: Justerbart i aluminium (78,5-94 cm), Håndtag: TPR-gummi, Hjul: 120x40 mm PU foran og 80x24 mm PU bagpå, Bremse: På baghjulene, Maks. belastning: 20 kg på sædet og 50 kg på fodpladen, Størrelse: 59 x 27 x 78,5-94 cm, Vægt: 4,6 kg, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: My Hood
Kategori: Cykler og scootere
EAN: 5704035551425
Varenr.: D14934
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
My Hood Kick'n Ride - Løbehjul - Til børn fra 1 år - Mørkeblå
464 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
My Hood - Kick'n'Ride Løbehjul - Mørkeblå
-18%490 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
My Hood Kick'n'Ride - Mørkeblå - 505142
599 kr
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
My Hood Kick'n'ride 3i1 - Mørkeblå
599,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad My Hood Kick'n Ride - Løbehjul - Til børn fra 1 år - Mørkeblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad My Hood Kick'n Ride - Løbehjul - Til børn fra 1 år - Mørkeblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK349 kr388 krKøb
2Teknikproffset DK449 kr518 krKøb
3Cykelpartner.dk464 kr464 krKøb
4Bolig & Haven490 kr490 krKøb
5Homeshop DK599 kr599 krKøb
6KÆRE BØRN - Alt til dit barn599,95 kr599,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for My Hood Kick'n Ride - Løbehjul - Til børn fra 1 år - Mørkeblå

PriceData har fulgt prisen på My Hood Kick'n Ride - Løbehjul - Til børn fra 1 år - Mørkeblå i 53 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 398 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for My Hood Kick'n Ride - Løbehjul - Til børn fra 1 år - Mørkeblå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for My Hood Kick'n Ride - Løbehjul - Til børn fra 1 år - Mørkeblå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026349 kr85 kr (20%)
22. maj 2026434 kr15 kr (3%)
21. apr. 2026449 kr90 kr (25%)
11. apr. 2026359 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret