Gå til hovedindhold

My Hood - Boksebold 3-10 år, inkl boksehandsker og pumpe

My HoodLegetøjEAN: 5704035210407
Pris fra 305 krtil 409,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 104,95 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 300 kr 21. maj

Sammenlign priser på My Hood - Boksebold 3-10 år, inkl boksehandsker og pumpe og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 305 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
My Hood - Boksebold og handsker - Højde justerbar
305 kr
Til butik
My Hood - Boksebold og handsker - Højde justerbar billede

Produktinformation

Denne boksebold fra My Hood er ideel til børn fra 3-10 år alderen og kan hjælpe dit barn med at få brændt lidt krudt...

Produktspecifikationer

Mærke: My Hood
Kategori: Leg & spil
EAN: 5704035210407
Varenr.: 5704035210407
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
My Hood Boksebold inkl. boksehandsker
349 kr
Til butik
My Hood Boksebold inkl. boksehandsker billede

Produktinformation

Boksebold i rigtig god kvalitet som kan justeres i højden, så den kan tilpasses børn i alderen 3-10 år. Styrker børns motorik og balance samtidig med at der bliver brændt noget krudt af. Der medfølger store bløde boksehandsker.

Produktspecifikationer

Mærke: My Hood
Kategori: Fodbold og boldspil
Artikel nr.: 201040
EAN: 5704035210407
Varenr.: 3149363
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
My Hood Boksebold - 201040
399 kr
Til butik
My Hood Boksebold - 201040 billede

Produktinformation

My Hood Boksebold - 201040Boksebold i rigtig god kvalitet som kan justeres i højden, så den kan tilpasses børn i alderen 3-10 år.Styrker børns motorik og balance samtidig med at der bliver brændt noget krudt af.Der medfølger store bløde boksehandsker.Justerbar i højden: 126-146 cmVægt: 2,4 kgFod ca 15 l som fyldes med vand eller sandBoksehandsker medfølgerPumpe medfølger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: My Hood
Kategori: Aktiviteter og leg udendørs
Vægt: 1g
Artikel nr.: EP-201040
EAN: 5704035210407
Varenr.: 201040
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
My Hood - Boksebold 3-10 år, inkl boksehandsker og pumpe
399 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
My Hood Boksebold
399 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
My Hood - Boksebold På Fod - 126-146 Cm
409,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad My Hood - Boksebold 3-10 år, inkl boksehandsker og pumpe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad My Hood - Boksebold 3-10 år, inkl boksehandsker og pumpe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk305 kr305 krKøb
2Proshop DK349 kr388 krKøb
3Homeshop DK399 kr399 krKøb
4Bolig & Haven399 kr399 krKøb
5Eurotoys399 kr399 krKøb
6Gucca.dk409,95 kr409,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for My Hood - Boksebold 3-10 år, inkl boksehandsker og pumpe

PriceData har fulgt prisen på My Hood - Boksebold 3-10 år, inkl boksehandsker og pumpe i 184 dage. Laveste pris i perioden er 300 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 338 kr.

Den nuværende pris på 305 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for My Hood - Boksebold 3-10 år, inkl boksehandsker og pumpe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for My Hood - Boksebold 3-10 år, inkl boksehandsker og pumpe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026305 kr5 kr (2%)
21. maj 2026300 kr5 kr (2%)
10. maj 2026305 kr44 kr (13%)
8. maj 2026349 kr44 kr (14%)
5. maj 2026305 kr44 kr (13%)
4. maj 2026349 kr44 kr (14%)
24. apr. 2026305 kr44 kr (13%)
23. apr. 2026349 kr44 kr (14%)
9. apr. 2026305 kr44 kr (13%)
8. apr. 2026349 kr44 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret