Gå til hovedindhold

Mutant Mass Extreme 2500, 5,45 kg, Cookies & Cream

MutantProteindrikke og -shakesEAN: 0811662029533
Pris fra 539 krtil 749 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 399 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Mutant Mass Extreme 2500, 5,45 kg, Cookies & Cream og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 539 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bodystore DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Mass Extreme 2500 Gainer 5,45 kg
539 kr
Til butik
Mass Extreme 2500 Gainer 5,45 kg billede

Produktinformation

Mutant Mass XXXtreme er en gainer, som hjælper dig med at stige i vægt og restituere hurtigt efter træningen.

Produktspecifikationer

Mærke: Mutant
Kategori: Mutant
Artikel nr.: 3897-0780R
EAN: 0811662029533
Varenr.: 3897-0782
Gå til Core Nutrition DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Mutant Mass Extreme 2500, Cookies & Cream, 5,45 kg
595 kr
Til butik
Mutant Mass Extreme 2500, Cookies & Cream, 5,45 kg billede

Produktinformation

Maksimér dine gains med Mutant Mass Extreme 2500, en gainer der hjælper dig med at øge din vægt samt til at restituere hurtigere efter træning. Den er specielt udviklet til personer, der har svært ved at tage på. En portion giver dig over 1000 kcal og indeholder en kombination af hurtige kulhydrater, protein og lidt fedt. Drik en portion Mutant Mass Extreme som mellemmåltid eller efter træning.

Produktspecifikationer

Mærke: Mutant
Kategori: Gainers
Størrelse: 5,45 kg
Artikel nr.: 92755
EAN: 0811662029533
Varenr.: 92755
Gå til Muscle Supplements DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Mutant - Mass Extreme 2500 Cookies & Cream, 5450g
675,93 kr
Til butik
Mutant - Mass Extreme 2500 Cookies & Cream, 5450g billede

Produktinformation

Mutant Mass Extreme 2500, Cookies & Cream - 5450g Opdag den lækre smag af Cookies & Cream i denne store pakke fra Mutant. Med en vægt på hele 5450g, tilbyder denne variant ikke kun en behagelig og fyldig smagsoplevelse, men også et praktisk format for dem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mutant
Kategori: Vægtforøgere og kulhydrater>High Carb Gainers
EAN: 0811662029533
Varenr.: 8659
Gå til Sportgymbutikken DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mutant Mass Extreme 2500, 5,45 kg, Cookies & Cream
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mutant Mass Extreme 2500, 5,45 kg, Cookies & Cream koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mutant Mass Extreme 2500, 5,45 kg, Cookies & Cream koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bodystore DK539 kr539 krKøb
2Core Nutrition DK595 kr595 krKøb
3Muscle Supplements DK675,93 kr675,93 krKøb
4Sportgymbutikken DK749 kr749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mutant Mass Extreme 2500, 5,45 kg, Cookies & Cream

PriceData har fulgt prisen på Mutant Mass Extreme 2500, 5,45 kg, Cookies & Cream i 180 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 470 kr.

Den nuværende pris på 539 kr er 15% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Mutant Mass Extreme 2500, 5,45 kg, Cookies & Cream. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Mutant Mass Extreme 2500, 5,45 kg, Cookies & Cream de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026539 kr40 kr (8%)
28. apr. 2026499 kr75 kr (18%)
21. apr. 2026424 kr75 kr (15%)
7. apr. 2026499 kr100 kr (25%)
24. mar. 2026399 kr100 kr (20%)
3. feb. 2026499 kr100 kr (25%)
11. jan. 2026399 kr100 kr (20%)
4. dec. 2025499 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret