Gå til hovedindhold

Mutant Mass Extreme 2500, 2,72 kg, Triple Chocolate

MutantProteindrikke og -shakesEAN: 0811662029496
Pris fra 325 krtil 423 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 98 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 239 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Mutant Mass Extreme 2500, 2,72 kg, Triple Chocolate og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 325 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Core Nutrition DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Mutant Mass Extreme 2500, Triple Chocolate, 2,72 kg
325 kr
Til butik
Mutant Mass Extreme 2500, Triple Chocolate, 2,72 kg billede

Produktinformation

Maksimér dine gains med Mutant Mass Extreme 2500, en gainer der hjælper dig med at øge din vægt samt til at restituere hurtigere efter træning. Den er specielt udviklet til personer, der har svært ved at tage på. En portion giver dig over 1000 kcal og indeholder en kombination af hurtige kulhydrater, protein og lidt fedt. Drik en portion Mutant Mass Extreme som mellemmåltid eller efter træning.

Produktspecifikationer

Mærke: Mutant
Kategori: Gainers
Størrelse: 2,72 kg
Artikel nr.: 92757
EAN: 0811662029496
Varenr.: 92757
Gå til Bodystore DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Mass Extreme 2500 Gainer 2,72 kg
329 kr
Til butik
Mass Extreme 2500 Gainer 2,72 kg billede

Produktinformation

Mass Extreme 2500 Gainer fra Mutant leverer over 1000 kalorier og 30 g protein pr. portion, så du får et effektivt boost til bulking og vægtøgning. Med en kombination af 3-whey proteinblanding, havre, sød kartoffel og lavt indhold af mættede fedtstoffer støtter den både muskelopbygning og hurtig restitution efter træning. Den cremede konsistens og lette opløselighed gør den oplagt til både daglig brug og intense træningsperioder.

Produktspecifikationer

Mærke: Mutant
Kategori: Mutant
Artikel nr.: 3897-0770R
EAN: 0811662029496
Varenr.: 3897-0771
Gå til Muscle Supplements DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Mutant - Mass Extreme 2500 Triple Chocolate 2720g
366,51 kr
Til butik
Mutant - Mass Extreme 2500 Triple Chocolate 2720g billede

Produktinformation

Mutant Mass Extreme 2500, Triple Chocolate - 2720g Opdag den rige og fyldige smag af Triple Chocolate med Mutant Mass Extreme 2500. Dette produkt er fremstillet i Canada og designet til at være en del af din daglige rutine. Nyd en blanding af kvalitetsing...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mutant
Kategori: Vægtforøgere og kulhydrater>High Carb Gainers
EAN: 0811662029496
Varenr.: 8665
Gå til Sportgymbutikken DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mutant Mass Extreme 2500, 2,72 kg, Triple Chocolate
423 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mutant Mass Extreme 2500, 2,72 kg, Triple Chocolate koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mutant Mass Extreme 2500, 2,72 kg, Triple Chocolate koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Core Nutrition DK325 kr325 krKøb
2Bodystore DK329 kr329 krKøb
3Muscle Supplements DK366,51 kr366,51 krKøb
4Sportgymbutikken DK423 kr423 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mutant Mass Extreme 2500, 2,72 kg, Triple Chocolate

PriceData har fulgt prisen på Mutant Mass Extreme 2500, 2,72 kg, Triple Chocolate i 179 dage. Laveste pris i perioden er 239 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 282 kr.

Den nuværende pris på 325 kr er 15% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Mutant Mass Extreme 2500, 2,72 kg, Triple Chocolate. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Mutant Mass Extreme 2500, 2,72 kg, Triple Chocolate de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026325 kr26 kr (9%)
28. apr. 2026299 kr45 kr (18%)
21. apr. 2026254 kr45 kr (15%)
7. apr. 2026299 kr60 kr (25%)
24. mar. 2026239 kr60 kr (20%)
3. feb. 2026299 kr60 kr (25%)
11. jan. 2026239 kr60 kr (20%)
4. dec. 2025299 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret