Gå til hovedindhold

Mush LED-batteridrevet bordlampe, messing bruneret Hübsch - Terrasse - Moderne - Metal - Med én lyskilde

HübschLamperEAN: 5712772145944
Pris fra 499 krtil 561,99 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 62,99 kr (11% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 449 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Mush LED-batteridrevet bordlampe, messing bruneret Hübsch - Terrasse - Moderne - Metal - Med én lyskilde og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mush Portable bordlampe / batterilampe, bruneret messing
-33%499 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mush Portable bordlampe / batterilampe, bruneret messing billede

Produktinformation

Hübsch Mush Portable bordlampe/batterilampe, bruneret messing Den transportable batterilampe Mush Portable kombinerer skandinavisk design med minimalistisk elegance i et tidløst design. Bordlampen er nem at tage med sig og vil med sin svampelignende form...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: Hübsch
EAN: 5712772145944
Varenr.: 962046
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hübsch Mush genopladelig bordlampe, bruneret messing
499 kr
Til butik
Hübsch Mush genopladelig bordlampe, bruneret messing billede

Produktinformation

Mush genopladelig bordlampe i bruneret messing med dæmpbar stemningsbelysning Med Mush genopladelig bordlampe fra Hübsch får du en lille, stemningsfuld lyskilde, du kan tage med dig overalt. Den brændte messingfinish giver et varmt, blødt udtryk, der gør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: Lampetyper
Farve: Messing
EAN: 5712772145944
Varenr.: 6648005458
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mush LED-batteridrevet bordlampe, messing bruneret Hübsch - Terrasse - Moderne - Metal - Med én lyskilde
-26%555 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mush LED-batteridrevet bordlampe, messing bruneret Hübsch - Terrasse - Moderne - Metal - Med én lyskilde billede

Produktinformation

HÜBSCH bordlampe Mush Mini – Stilfuld lampe til hyggelige lysøjeblikke Mush Mini fra HÜBSCH i bruneret messing er en elegant, trådløs bordlampe, der overbeviser med sit enkle design og sin høje kvalitet. Den er fremstillet af metal og har et behageligt varmt lys, der skaber en hyggelig atmosfære overalt – uanset om det er i stuen, soveværelset eller på skrivebordet. Takket være det integrerede batteri kan lampen bruges fleksibelt. Den oplades via USB-C, og opladningstiden er ca. 4 timer. Derefter giver den op til 8 timers lys – perfekt til afslappede aftener eller diskrete accenter i rummet. Et stilfuldt tilbehør, der harmonisk forener design, funktionalitet og komfort.

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: Havelamper
Materiale: Metal
EAN: 5712772145944
Varenr.: 10049145
Gå til Hr. Ravn
TrustScore 5 ud af 54,9
Mush Transportabel Lampe Bruneret Messing
-25%561,99 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mush LED-batteridrevet bordlampe, messing bruneret Hübsch - Terrasse - Moderne - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mush LED-batteridrevet bordlampe, messing bruneret Hübsch - Terrasse - Moderne - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk499 kr499 krKøb
2LampeGuru.dk499 kr499 krKøb
3Lampemesteren DK555 kr555 krKøb
4Hr. Ravn561,99 kr561,99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mush LED-batteridrevet bordlampe, messing bruneret Hübsch - Terrasse - Moderne - Metal - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Mush LED-batteridrevet bordlampe, messing bruneret Hübsch - Terrasse - Moderne - Metal - Med én lyskilde i 182 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 555 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 511 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Mush LED-batteridrevet bordlampe, messing bruneret Hübsch - Terrasse - Moderne - Metal - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Mush LED-batteridrevet bordlampe, messing bruneret Hübsch - Terrasse - Moderne - Metal - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026499 kr50 kr (11%)
3. apr. 2026449 kr50 kr (10%)
6. feb. 2026499 kr56 kr (10%)
5. feb. 2026555 kr56 kr (11%)
3. feb. 2026499 kr56 kr (10%)
2. feb. 2026555 kr56 kr (11%)
28. dec. 2025499 kr1 kr (0%)
27. dec. 2025500 kr35 kr (7%)
25. dec. 2025535 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret