Gå til hovedindhold

Mush Bordlampe Small Brass Hübsch - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde

HübschLamperEAN: 5712772067284
Pris fra 837 krtil 1.388,46 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 551,46 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 764 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Mush Bordlampe Small Brass Hübsch - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 837 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hübsch Mush bordlampe, messing, 33 cm
837 kr
Til butik
Hübsch Mush bordlampe, messing, 33 cm billede

Produktinformation

Hübsch svampelamper i fantastiske farver Vi er ellevilde med Hübschs Mush (af ordet Mushroom) bordlampe-serie, der nu er tilgængelig i forfriskende nye farver. Bordlampen er skabt med brug af messing og præsenterer en svampelignende silhuet. Det polerede...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: Lampetyper
Farve: Messing
EAN: 5712772067284
Varenr.: 6644000253
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mush bordlampe mini, messing
-30%973 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mush bordlampe mini, messing billede

Produktinformation

Hübsch Mush bordlampe mini, messing Denne flotte bordlampe har et meget elegant design, og skinner virkelig igennem i ethvert rum med den flotte messing overflade. Lampen er virkelig flot at stille på en reol eller i vindueskarmen og vil skabe blikfang al...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: Hübsch
EAN: 5712772067284
Varenr.: 990716
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hübsch Mush bordlampe Brass, mini 34 cm
-28%973,8 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mush Bordlampe Small Brass Hübsch - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde
-27%1.020 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hübsch mush bordlampe mini messingfarve
1.388,46 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mush Bordlampe Small Brass Hübsch - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mush Bordlampe Small Brass Hübsch - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk837 kr837 krKøb
2Lamper.dk973 kr973 krKøb
3KitchenTime DK973,8 kr973,8 krKøb
4Lampemesteren DK1.020 kr1.020 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.388,46 kr1.388,46 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mush Bordlampe Small Brass Hübsch - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Mush Bordlampe Small Brass Hübsch - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde i 181 dage. Laveste pris i perioden er 764 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 1.020 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 859 kr.

Den nuværende pris på 837 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Mush Bordlampe Small Brass Hübsch - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Mush Bordlampe Small Brass Hübsch - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026837 kr183 kr (18%)
23. maj 20261.020 kr183 kr (22%)
5. maj 2026837 kr3 kr (0%)
4. maj 2026834 kr52 kr (6%)
3. maj 2026886 kr37 kr (4%)
2. maj 2026849 kr85 kr (11%)
31. mar. 2026764 kr85 kr (10%)
27. mar. 2026849 kr85 kr (11%)
26. mar. 2026764 kr85 kr (10%)
12. feb. 2026849 kr60 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret