Gå til hovedindhold

Mush Bordlampe Small Nickel Mush Mini Hübsch - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde

HübschLamperEAN: 5712772072578
Pris fra 975 krtil 1.820 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 845 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 820 kr 24. maj

Sammenlign priser på Mush Bordlampe Small Nickel Mush Mini Hübsch - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 975 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mush Bordlampe Small Nickel Mush Mini Hübsch - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde
-30%975 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mush Bordlampe Small Nickel Mush Mini Hübsch - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde billede

Produktinformation

Bordlampe Small Nickel er en helt simpel lampe, der alligevel er fuld af udtryk. Den kuppelformede lampeskærm er placeret ovenpå den kegleformede base, der tilsammen giver et helt minimalistisk og rent design. Lyset reflekteres i den hvide inderskærm, så du får den optimale belysning. Vælg mellem to forskellige størrelser, med en højde på henholdsvis 35 og 52 centimeter. Lampen gør det godt som hyggebelysning på kommoden i stuen eller på natbordet i soveværelset. Det enkle og strømlinede design er et super supplement til enhver indretning., hvor du desuden finder lampen i både messing, nikkel og sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: Bordlamper
Materiale: Metal
Artikel nr.: 991109
EAN: 5712772072578
Varenr.: 10039578
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hübsch Hübsch bordlampe 33 cm Metal-nikkel
-41%980,21 kr
Før 1.653 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mush bordlampe mini, nikkel
-29%999 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mush bordlampe mini, nikkel billede

Produktinformation

Hübsch Mush bordlampe mini, nikkel Denne bordlampe har et elegant og tidløst design og vil med sin svampelignende form bestående af skærm og kegleformet base passe godt ind i mange indretninger. Lampen er virkelig flot at stille på en reol eller i vindues...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: Hübsch
EAN: 5712772072578
Varenr.: 991109
Gå til ByHornsleth.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Mush Bordlampe Mini - Børstet Stål
1.117 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
2 stk Hübsch Mush bordlampe, nikkel, 33 cm
1.820 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mush Bordlampe Small Nickel Mush Mini Hübsch - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mush Bordlampe Small Nickel Mush Mini Hübsch - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lampemesteren DK975 kr975 krKøb
2KitchenTime DK980,21 kr980,21 krKøb
3Lamper.dk999 kr999 krKøb
4ByHornsleth.dk1.117 kr1.117 krKøb
5LampeGuru.dk1.820 kr1.820 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mush Bordlampe Small Nickel Mush Mini Hübsch - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Mush Bordlampe Small Nickel Mush Mini Hübsch - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde i 174 dage. Laveste pris i perioden er 713 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 1.050 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 887 kr.

Den nuværende pris på 975 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Mush Bordlampe Small Nickel Mush Mini Hübsch - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Mush Bordlampe Small Nickel Mush Mini Hübsch - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026975 kr155 kr (19%)
24. maj 2026820 kr155 kr (16%)
23. maj 2026975 kr155 kr (19%)
1. mar. 2026820 kr69 kr (8%)
7. feb. 2026889 kr21 kr (2%)
6. feb. 2026910 kr140 kr (13%)
5. feb. 20261.050 kr140 kr (15%)
28. jan. 2026910 kr21 kr (2%)
24. jan. 2026889 kr176 kr (25%)
15. jan. 2026713 kr176 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret