Gå til hovedindhold

Roliba Mursnor 6/8 3-slået i pink nylon 100g 1,2mmx120m. Brudstyrke 50kg

RolibaLandbrugEAN: 5709137024938
Pris fra 16 krtil 47,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 31,5 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mursnor 6/8 3-slået i pink nylon 100g 1,2mmx120m. Brudstyrke 50kg og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roliba murersnor, 1,2 mm x 120 m, pink
16 kr
Til butik
Roliba murersnor, 1,2 mm x 120 m, pink billede

Produktinformation

Roliba mursnor 1,2 mm x 120 m stærk og synlig til byggeprojekterMed denne pink mursnor fra Roliba får du en robust hjælper til både murerarbejde og haveprojekter. Snoren er lavet i 3-slået nylon og har en diameter på 1,2 mm, så den holder til både profes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Roliba
Kategori: Reb
Farve: pink
Størrelse: 1.2mm x 120m
EAN: 5709137024938
Varenr.: 894022278
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roliba murersnor, 1,2 mm x 120 m, pink
19 kr
Til butik
Roliba murersnor, 1,2 mm x 120 m, pink billede

Produktinformation

Roliba mursnor i pink tydelig markering til dit byggeprojektMed denne pink mursnor fra Roliba får du et pålideligt og professionelt værktøj, der gør det let at afsætte præcise linjer under både murerarbejde og haveprojekter. Snoren er fremstillet af 3-sl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Roliba
Kategori: Værktøj
Farve: pink
Størrelse: 1.2mm x 120m
EAN: 5709137024938
Varenr.: 894022278
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MURSNOR 6/8 PINK NYLON 3SLÅET 1,2MM 120M
26,68 kr
Til butik
MURSNOR 6/8 PINK NYLON 3SLÅET 1,2MM 120M billede

Produktinformation

Mursnor 3-slået i pink nylon er af håndværkerkvalitet. Muresnoren er anvendelig til flise- og murer opgaver, såsom anlæg af vej, have og parkanlæg. Mursnoren kan også anvendes til opgaver, hvor der skal bruges almindelig flugtsnor. Mursnoren leveres på kr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 5709137024938
Varenr.: 15843742581071
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mursnor i nylon pink - 120 meter
30 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mursnor 6/8 3-slået i pink nylon 100g 1,2mmx120m. Brudstyrke 50kg
35 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Mursnor nylon 6/6 pink 1,2 mm - rulle a 120 meter
37 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Mursnor 6/8 Pink Nylon 3Slået 1,2Mm 120M
46,02 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Mursnor 6/8 pink nylon 3slået 1,2mm 120m
47,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mursnor 6/8 3-slået i pink nylon 100g 1,2mmx120m. Brudstyrke 50kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mursnor 6/8 3-slået i pink nylon 100g 1,2mmx120m. Brudstyrke 50kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj16 kr16 krKøb
2BilligVVS DK19 kr19 krKøb
3EL-GROSSISTEN26,68 kr26,68 krKøb
4Specialbutikken30 kr30 krKøb
5CS MEGASTORE DK35 kr74 krKøb
6Elvvs.dk37 kr37 krKøb
7Billigelogvvs.dk46,02 kr46,02 krKøb
8MaintainIt47,5 kr47,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mursnor 6/8 3-slået i pink nylon 100g 1,2mmx120m. Brudstyrke 50kg

PriceData har fulgt prisen på Mursnor 6/8 3-slået i pink nylon 100g 1,2mmx120m. Brudstyrke 50kg i 182 dage. Laveste pris i perioden er 16 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18 kr.

Den nuværende pris på 16 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Mursnor 6/8 3-slået i pink nylon 100g 1,2mmx120m. Brudstyrke 50kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Mursnor 6/8 3-slået i pink nylon 100g 1,2mmx120m. Brudstyrke 50kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202616 kr1 kr (6%)
8. maj 202617 kr1 kr (6%)
21. mar. 202616 kr1 kr (6%)
20. mar. 202617 kr1 kr (6%)
14. feb. 202616 kr3 kr (16%)
13. feb. 202619 kr3 kr (19%)
5. feb. 202616 kr14 kr (47%)
4. feb. 202630 kr11 kr (58%)
3. feb. 202619 kr3 kr (19%)
11. jan. 202616 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret