Gå til hovedindhold

Multibørste, Vikan, sort, TPE gummi/polyester/PP, 45 mm bløde børstehår | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fælge

Pris fra 83,46 krtil 137,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 54,04 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Multibørste, Vikan, sort, TPE gummi/polyester/PP, 45 mm bløde børstehår | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fælge og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83.46 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Multibørste, Vikan, sort, TPE gummi/polyester/PP, 45 mm blød
83,46 kr
Til butik
Multibørste, Vikan, sort, TPE gummi/polyester/PP, 45 mm blød billede

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Brands
Farve: 1
Artikel nr.: 524952
EAN: 5705022034204
Varenr.: 24028915
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Multibørste stor, 345mm m/gummikant, bløde børster
-36%88,49 kr
Før 137,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Multibørste stor, 345mm m/gummikant, bløde børster billede

Produktinformation

Multibørste i transportserien. Børsten har gummikant hele vejen rundt og bløde, lige, tætpakkede børstehår. Det gør børsten ekstra anvendelig og effektiv på sarte overflader som f.eks. lak, glas, krom m.m. Børsteblokken er fremstillet af kraftig sort poly...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705022034204
Varenr.: 564058
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Multibørste, Vikan, sort, TPE gummi/polyester/PP, 45 mm bløde børstehår | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fælge
-20%109,95 kr
Før 137,44 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Multibørste, Vikan, sort, TPE gummi/polyester/PP, 45 mm bløde børstehår | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fælge billede

Produktinformation

Multibørsten fra Vikan er en alsidig og effektiv rengøringsbørste, der er perfekt til at fjerne snavs og skidt på alle typer overflader. Med dens lange, bløde filamenter er det nemt at opnå en grundig rengøring uden risiko for at beskadige overfladen.Denn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705022034204
Varenr.: 47429075796305
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vikan Stor Multibørste - 345 mm
137,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multibørste, Vikan, sort, TPE gummi/polyester/PP, 45 mm bløde børstehår | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fælge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multibørste, Vikan, sort, TPE gummi/polyester/PP, 45 mm bløde børstehår | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fælge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK83,46 kr122,46 krKøb
2Globaltools.dk88,49 kr88,49 krKøb
3Sikkerhedsgiganten109,95 kr109,95 krKøb
4Specialbutikken137,5 kr137,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Multibørste, Vikan, sort, TPE gummi/polyester/PP, 45 mm bløde børstehår | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fælge

PriceData har fulgt prisen på Multibørste, Vikan, sort, TPE gummi/polyester/PP, 45 mm bløde børstehår | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fælge i 179 dage. Laveste pris i perioden er 83,46 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 137,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 83,46 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Multibørste, Vikan, sort, TPE gummi/polyester/PP, 45 mm bløde børstehår | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fælge. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Multibørste, Vikan, sort, TPE gummi/polyester/PP, 45 mm bløde børstehår | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fælge de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202683,46 kr3,13 kr (4%)
9. maj 202686,59 kr1,9 kr (2%)
6. maj 202688,49 kr1,05 kr (1%)
1. maj 202687,44 kr1,05 kr (1%)
18. apr. 202688,49 kr8,51 kr (9%)
17. apr. 202697 kr8,51 kr (10%)
9. apr. 202688,49 kr21,51 kr (20%)
8. apr. 2026110 kr21,51 kr (24%)
27. mar. 202688,49 kr8,51 kr (9%)
26. mar. 202697 kr8,51 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret