Gå til hovedindhold

Multibrackets M Wallmount Pro MBW1U Fixed Black - Maks 30 kg - Maks størrelse 65"

MultibracketsTv- og skærmbeslagEAN: 7350073733996
Pris fra 1.348 krtil 1.869 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 521 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.329 kr 13. maj

Sammenlign priser på Multibrackets M Wallmount Pro MBW1U Fixed Black - Maks 30 kg - Maks størrelse 65" og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1348 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Multibrackets M Wallmount Pro MBW1U Monteringssæt LCD display 40"-65"
1.348 kr
Til butik
Multibrackets M Wallmount Pro MBW1U Monteringssæt LCD display 40"-65" billede

Produktinformation

Multibrackets M Wallmount Pro MBW1U - Monteringssæt (2 væg plader, monteringsskinne, 2 fastgjorte arme) - for LCD display - aluminium, stål - sort - skærmstørrelse: 40"-65" - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 7350073733996
EAN: 7350073733996
Varenr.: 992353851
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Multibrackets M Wallmount Pro MBW1U Fixed Black - Maks 30 kg - Maks størrelse 65"
1.356 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Multibrackets Pro Series Fixed Wallmount Mbw1u
1.869 kr
Til butik
Multibrackets Pro Series Fixed Wallmount Mbw1u billede

Produktinformation

Understøtter en 40 til 65 tommer skærm, passer til VESA 100 x 100 til 600 x 400 mm Bærer op til 50 kg, velegnet til kommercielle digitale skilte Modulær aluminiumsskinne gør det muligt for installatører at omkonfigurere og udvide Indbygget kabelstyring holder installationen pæn og gør vedligeholdelsen nem Slank 75 mm profil, aluminium- og stålkonstruktion, CE-certificeret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beslag
Artikel nr.: 7350073733996
EAN: 7350073733996
Varenr.: 5011037087

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multibrackets M Wallmount Pro MBW1U Fixed Black - Maks 30 kg - Maks størrelse 65" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multibrackets M Wallmount Pro MBW1U Fixed Black - Maks 30 kg - Maks størrelse 65" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.348 kr1.348 krKøb
2Proshop DK1.356 kr1.356 krKøb
3Dustin DK1.869 kr1.955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Multibrackets M Wallmount Pro MBW1U Fixed Black - Maks 30 kg - Maks størrelse 65"

PriceData har fulgt prisen på Multibrackets M Wallmount Pro MBW1U Fixed Black - Maks 30 kg - Maks størrelse 65" i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.328 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 1.869 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.389 kr.

Den nuværende pris på 1.348 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Multibrackets M Wallmount Pro MBW1U Fixed Black - Maks 30 kg - Maks størrelse 65". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Multibrackets M Wallmount Pro MBW1U Fixed Black - Maks 30 kg - Maks størrelse 65" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.348 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.356 kr25 kr (2%)
20. maj 20261.381 kr52 kr (4%)
13. maj 20261.329 kr19 kr (1%)
10. maj 20261.348 kr14 kr (1%)
9. maj 20261.362 kr204 kr (13%)
7. maj 20261.566 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.567 kr302 kr (16%)
22. apr. 20261.869 kr451 kr (32%)
20. apr. 20261.418 kr18 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret