Gå til hovedindhold

Multibrackets M Collaboration Floorstand Vogn med hjul Video conference system remote control 60"-100"

MultibracketsTv- og skærmbeslagEAN: 7350105217418
Pris fra 3.830 krtil 5.619 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.789 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.767 kr 17. maj

Sammenlign priser på Multibrackets M Collaboration Floorstand Vogn med hjul Video conference system remote control 60"-100" og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3830 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Multibrackets M Collaboration Floorstand Vogn med hjul Video conference system remote control 60"-100"
3.830 kr
Til butik
Multibrackets M Collaboration Floorstand Vogn med hjul Video conference system remote control 60"-100" billede

Produktinformation

Multibrackets M Collaboration Floorstand - Vogn med hjul - for fjernstyring til videokonferencesystem - mørk antracitgrå - skærmstørrelse: 60"-100"

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 7350105217418
EAN: 7350105217418
Varenr.: 1001815830
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Multibrackets M Collaboration Floorstand - Maks 90 kg - Maks størrelse 100"
3.989 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Multibrackets M Motorized Collaboration Floorstand 55 tommer-86 tommer
5.619 kr
Til butik
Multibrackets M Motorized Collaboration Floorstand 55 tommer-86 tommer billede

Produktinformation

Støtte til store skærme - Kompatibel med skærme på op til 86" og 90 kg. Motoriseret højdejustering - Nem justering med fjernbetjening til siddende og stående publikum. Sikker og stabil base - Robust konstruktion med hjul af høj kvalitet til jævn bevægelse. Optimeret til berøringsskærme - Perfekt til samarbejde og præsentationer. Separat strømudtag - for en jævn og pæn installation.

Produktspecifikationer

Kategori: Beslag
Artikel nr.: 7350105217418
EAN: 7350105217418
Varenr.: 5020018877

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multibrackets M Collaboration Floorstand Vogn med hjul Video conference system remote control 60"-100" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multibrackets M Collaboration Floorstand Vogn med hjul Video conference system remote control 60"-100" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.830 kr3.830 krKøb
2Proshop DK3.989 kr3.989 krKøb
3Dustin DK5.619 kr5.705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Multibrackets M Collaboration Floorstand Vogn med hjul Video conference system remote control 60"-100"

PriceData har fulgt prisen på Multibrackets M Collaboration Floorstand Vogn med hjul Video conference system remote control 60"-100" i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.767 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 4.070 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.917 kr.

Den nuværende pris på 3.830 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Multibrackets M Collaboration Floorstand Vogn med hjul Video conference system remote control 60"-100". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Multibrackets M Collaboration Floorstand Vogn med hjul Video conference system remote control 60"-100" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.830 kr4 kr (0%)
28. maj 20263.834 kr22 kr (1%)
25. maj 20263.812 kr6 kr (0%)
24. maj 20263.818 kr20 kr (1%)
23. maj 20263.798 kr4 kr (0%)
22. maj 20263.802 kr33 kr (1%)
20. maj 20263.769 kr2 kr (0%)
17. maj 20263.767 kr36 kr (1%)
13. maj 20263.803 kr20 kr (1%)
9. maj 20263.823 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret