Gå til hovedindhold

Multibrackets M Collaboration Floorstand - Stativ med hjul - for video conference - mørk antracitgrå - skærmstørrelse: 55-86

MultibracketsTv- og skærmbeslagEAN: 7350105216763
Pris fra 1.920 krtil 2.451 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 531 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.883 kr 17. maj

Sammenlign priser på Multibrackets M Collaboration Floorstand - Stativ med hjul - for video conference - mørk antracitgrå - skærmstørrelse: 55-86 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1920 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Multibrackets M Collaboration Floorstand Vogn med hjul Video conference system remote control 55"-86"
1.920 kr
Til butik
Multibrackets M Collaboration Floorstand Vogn med hjul Video conference system remote control 55"-86" billede

Produktinformation

Multibrackets M Collaboration Floorstand - Vogn med hjul - for fjernstyring til videokonferencesystem - mørk antracitgrå - skærmstørrelse: 55"-86"

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 7350105216763
EAN: 7350105216763
Varenr.: 1001680384
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Multibrackets M Collaboration Floorstand - Maks 90 kg - Maks størrelse 86"
2.410 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Multibrackets M Collaboration Floorstand - Stativ med hjul - for video conference - mørk antracitgrå - skærmstørrelse: 55-86
2.451 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multibrackets M Collaboration Floorstand - Stativ med hjul - for video conference - mørk antracitgrå - skærmstørrelse: 55-86 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multibrackets M Collaboration Floorstand - Stativ med hjul - for video conference - mørk antracitgrå - skærmstørrelse: 55-86 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.920 kr1.920 krKøb
2Proshop DK2.410 kr2.410 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.451 kr2.650 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Multibrackets M Collaboration Floorstand - Stativ med hjul - for video conference - mørk antracitgrå - skærmstørrelse: 55-86

PriceData har fulgt prisen på Multibrackets M Collaboration Floorstand - Stativ med hjul - for video conference - mørk antracitgrå - skærmstørrelse: 55-86 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.883 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 2.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.015 kr.

Den nuværende pris på 1.920 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Multibrackets M Collaboration Floorstand - Stativ med hjul - for video conference - mørk antracitgrå - skærmstørrelse: 55-86. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Multibrackets M Collaboration Floorstand - Stativ med hjul - for video conference - mørk antracitgrå - skærmstørrelse: 55-86 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.920 kr3 kr (0%)
29. maj 20261.923 kr10 kr (1%)
28. maj 20261.913 kr11 kr (1%)
25. maj 20261.902 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.905 kr10 kr (1%)
23. maj 20261.895 kr12 kr (1%)
22. maj 20261.907 kr17 kr (1%)
20. maj 20261.890 kr7 kr (0%)
17. maj 20261.883 kr19 kr (1%)
13. maj 20261.902 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret