Gå til hovedindhold

OBO Muffe Kort 20mm (3/4") Varm Galvaniseret F/stålrør

OBOKablerEAN: 9002579209502
Pris fra 15 krtil 27 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 14 kr 25. maj

Sammenlign priser på Muffe Kort 20mm (3/4") Varm Galvaniseret F/stålrør og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Muffe Kort 20mm (3/4") Varm Galvaniseret F/stålrør
15 kr
Til butik
Muffe Kort 20mm (3/4") Varm Galvaniseret F/stålrør billede

Produktinformation

Varmgalvaniseret kort muffe til stålrør

Produktspecifikationer

Mærke: Dietzel
Kategori: Stålrør & fittings til EL
EAN: 9002579209502
Varenr.: 89908
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
EFB Muffe 20 mm (3/4) kort galvaniseret
22,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
"OBO muffe til stålrør galvaniseret 3/4"", 20 mm"
23 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO muffe til stålrør galvaniseret 3/4", 20 mm
23 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
"OBO muffe til stålrør galvaniseret 3/4"", 20 mm"
24 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MUFFE KORT 20MM (3/4") VARMGALVANISERET
24,69 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO stålmuffe 20 mm - Galvaniseret, Uden gevind
25,93 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
OBO muffe til stålrør galvaniseret 3/4", 20 mm
27 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Muffe Kort 20mm (3/4") Varm Galvaniseret F/stålrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Muffe Kort 20mm (3/4") Varm Galvaniseret F/stålrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk15 kr15 krKøb
2VVS.dk22,75 kr22,75 krKøb
3Greenline23 kr23 krKøb
4LavprisVVS23 kr23 krKøb
5LavprisEl24 kr24 krKøb
6EL-GROSSISTEN24,69 kr24,69 krKøb
7CS MEGASTORE DK25,93 kr64,93 krKøb
8BilligVVS DK27 kr27 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Muffe Kort 20mm (3/4") Varm Galvaniseret F/stålrør

PriceData har fulgt prisen på Muffe Kort 20mm (3/4") Varm Galvaniseret F/stålrør i 171 dage. Laveste pris i perioden er 14 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 23,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 15 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Muffe Kort 20mm (3/4") Varm Galvaniseret F/stålrør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Muffe Kort 20mm (3/4") Varm Galvaniseret F/stålrør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202615 kr1 kr (7%)
25. maj 202614 kr8,75 kr (38%)
24. maj 202622,75 kr7,75 kr (52%)
8. maj 202615 kr1 kr (7%)
6. maj 202614 kr8,75 kr (38%)
5. maj 202622,75 kr7,75 kr (52%)
4. maj 202615 kr1 kr (7%)
3. maj 202614 kr1 kr (7%)
24. apr. 202615 kr7,75 kr (34%)
23. apr. 202622,75 kr7,75 kr (52%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret