Gå til hovedindhold

Muc-Off Wet Lube - C3 Ceramic 120 ml Kædeolie

Muc-OffCyklingEAN: 5037835870008
Pris fra 141 krtil 199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 58 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 138 kr 12. maj

Sammenlign priser på Muc-Off Wet Lube - C3 Ceramic 120 ml Kædeolie og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 141 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Muc-Off Wet Lube C3 keramisk kædeolie, 120 ml
141 kr
Til butik
Muc-Off Wet Lube C3 keramisk kædeolie, 120 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Muc-Off
Kategori: Olie & Fedt
Farve: 4
Artikel nr.: 870-S
EAN: 5037835870008
Varenr.: 21069618
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
Muc-Off Wet Lube - C3 Ceramic 120 ml Kædeolie
-25%149 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Muc-Off Wet Lube - C3 Ceramic 120 ml Kædeolie billede

Produktinformation

Specifikationer Ideal chain lubricant for Road Cycling, Cyclocross & MTB Excels in wet, muddy conditions Contains Boron Nitrides for efficiency Creates Ceramic coating for chain protection Ultra long distance performance Incredible dur

Produktspecifikationer

Kategori: Vedligeholdelse
EAN: 5037835870008
Varenr.: 49642
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Muc-Off C3 Ceramic - Våd kædeolie
149 kr
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Muc-Off Wet Lube Olie - C3 Ceramic - 120 ml
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Muc-Off Wet Lube - C3 Ceramic 120 ml Kædeolie koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Muc-Off Wet Lube - C3 Ceramic 120 ml Kædeolie koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK141 kr180 krKøb
2Dania Bikes149 kr149 krKøb
3Cykelpartner.dk149 kr149 krKøb
4Cykelexperten.dk199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Muc-Off Wet Lube - C3 Ceramic 120 ml Kædeolie

PriceData har fulgt prisen på Muc-Off Wet Lube - C3 Ceramic 120 ml Kædeolie i 181 dage. Laveste pris i perioden er 138 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 141 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Muc-Off Wet Lube - C3 Ceramic 120 ml Kædeolie. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Muc-Off Wet Lube - C3 Ceramic 120 ml Kædeolie de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026141 kr2 kr (1%)
16. maj 2026139 kr1 kr (1%)
12. maj 2026138 kr1 kr (1%)
10. maj 2026139 kr1 kr (1%)
8. maj 2026140 kr1 kr (1%)
5. maj 2026139 kr1 kr (1%)
4. maj 2026140 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026139 kr2 kr (1%)
23. apr. 2026141 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026139 kr10 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret