Gå til hovedindhold

MSI VERSA 300 - trådløs gaming-mus til højre hånd, 8.000 DPI

MSIMus og trackballsEAN: 4711377245920
Pris fra 225 krtil 389 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 164 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 188 kr 26. mar.

Sammenlign priser på MSI VERSA 300 - trådløs gaming-mus til højre hånd, 8.000 DPI og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 225 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI VERSA 300 Optisk Trådløs Kablet Sort
225 kr
Til butik
MSI VERSA 300 Optisk Trådløs Kablet Sort billede

Produktinformation

MSI VERSA 300 - Mus - ergonomisk - optisk - 6 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, Bluetooth 5.3, USB

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: S12-4301260-CLA
EAN: 4711377245920
Varenr.: 1002526836
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI VERSA 300 - Mus - Optisk - 6 knapper - Sort
265 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI VERSA 300 - trådløs gaming-mus til højre hånd, 8.000 DPI
-5%369 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI VERSA 300 - trådløs gaming-mus til højre hånd, 8.000 DPI billede

Produktinformation

Fordele ved trådløs gaming-musMSI VERSA 300 er en let og præcis gaming-mus til højre hånd, der giver dig frihed til at spille som du vil. Vælg mellem RF trådløs, Bluetooth eller USB Type‑C tilslutning, og skift hurtigt efter behov. Den optiske sensor med op til 8.000 DPI og 1.000 Hz polling rate leverer hurtig respons på 1 ms, så dine bevægelser registreres med høj nøjagtighed.Design og brugMusen vejer kun 60 g og har 6 trykknapper samt et solidt scrollhjul til vertikal rulning. Justér opløsningen efter spil og arbejdsopgaver, og nyd op til 30 millioner klik i holdbarhed. Den sorte overflade brydes af RGB‑belysning i blå, rød og grøn, der giver et stilrent gamerlook.Strøm og kompatibilitetVERSA 300 kører på batterier med op til 50 timers brug mellem skift. Den medfølgende USB Type‑A modtager gør opsætningen enkel, og musen understøtter Windows. Et 2 m USB‑C kabel giver fleksibel kablet brug, når du ønsker det.Formfaktor: HøjrehåndSensor: Optisk, op til 8.000 DPI (justerbar)Polling rate: 1.000 Hz, respons: 1 msKnapper: 6 trykknapper, holdbarhed 30 mio. klikRul: 1 hjul, vertikalTilslutning: RF trådløs, Bluetooth, USB Type‑CModtager: USB Type‑A (inkluderet)Belysning: Ja – blå, rød, grønStrøm: Batterier, batteritid op til 50 tMål (H × B × D): 4,1 × 6,4 × 12,5 cmVægt: 0,060 kgKabellængde: 2 mUnderstøttet OS: Windows...

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.24g
EAN: 4711377245920
Varenr.: 2123839
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI VERSA 300 - trådløs gaming-mus til højre hånd, 8.000 DPI
-5%389 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI VERSA 300 - trådløs gaming-mus til højre hånd, 8.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI VERSA 300 - trådløs gaming-mus til højre hånd, 8.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK225 kr225 krKøb
2Proshop DK265 kr304 krKøb
3Boligcenter DK369 kr369 krKøb
4Vivas DK389 kr468 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI VERSA 300 - trådløs gaming-mus til højre hånd, 8.000 DPI

PriceData har fulgt prisen på MSI VERSA 300 - trådløs gaming-mus til højre hånd, 8.000 DPI i 185 dage. Laveste pris i perioden er 188 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 435 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 225 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for MSI VERSA 300 - trådløs gaming-mus til højre hånd, 8.000 DPI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for MSI VERSA 300 - trådløs gaming-mus til højre hånd, 8.000 DPI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026225 kr5 kr (2%)
23. maj 2026220 kr33 kr (13%)
20. maj 2026253 kr28 kr (12%)
15. maj 2026225 kr1 kr (0%)
14. maj 2026224 kr1 kr (0%)
12. maj 2026223 kr1 kr (0%)
9. maj 2026224 kr1 kr (0%)
8. maj 2026225 kr1 kr (0%)
7. maj 2026224 kr1 kr (0%)
4. maj 2026223 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret