Gå til hovedindhold

MSI MPG CoreLiquid P13 White - AIO vandkøler 360 mm med 3×120 mm ARGB blæsere

MSIComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711377321334
Pris fra 1.389 krtil 2.119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 730 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.388 kr 15. maj

Sammenlign priser på MSI MPG CoreLiquid P13 White - AIO vandkøler 360 mm med 3×120 mm ARGB blæsere og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1389 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MPG CORELIQUID P13 - CPU Vandkøling
1.389 kr
Til butik
MSI MPG CORELIQUID P13 - CPU Vandkøling billede

Produktinformation

Processors flydende kølesystem, Radiatorstørrelse: 360 mm, (for: LGA1700, LGA1851, AM5, AM4), kobber, 120 mm, hvid

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: MPG CORELIQUID P13 360 WHITE
EAN: 4711377321334
Varenr.: 3405804
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MPG CORELIQUID P13 Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm
1.393 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI MPG CoreLiquid P13 White - AIO vandkøler 360 mm med 3×120 mm ARGB blæsere
-5%2.099 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI MPG CoreLiquid P13 White - AIO vandkøler 360 mm med 3×120 mm ARGB blæsere billede

Produktinformation

Effektiv AIO vandkøling til din processorMSI MPG CoreLiquid P13 White er en all‑in‑one væskekøler til processorer, designet i hvid for et stilrent build. Sættet leveres med tre 120 mm blæsere og en kompakt pumpe, der kører ved 3.400 RPM med et lavt støjniveau på 20 dB. Med PWM‑styring leverer blæserne op til 64,898 cfm luftflow og hastigheder fra 500 til 2.050 RPM for præcis køling efter behov.Design og funktioner der skiller sig udKøleren har en 360 mm radiator i aluminium (39,4 × 12 × 2,7 cm) samt gummislanger for fleksibel montering. Den runde pumpeenhed har indbygget belysning og en IPS‑skærm med justerbar lysstyrke, som giver et unikt look i kabinettet. De medfølgende blæsere bruger dobbelt kugleleje for lang holdbarhed, og tilsluttes via 3‑pin. Understøtter processor­sokler LGA 1851 og LGA 1800.Type: All‑in‑one væskekøler til processorFarve: HvidUnderstøttede sokler: LGA 1851, LGA 1800Radiator: Aluminium, 39,4 × 12 × 2,7 cmBlæsere: 3 × 120 × 120 × 25 mm, 3‑pin, PWMBlæserhastighed: 500–2.050 RPMMaks. luftflow: 64,898 cfmLejetype: Kugleleje (dobbelt)Pumpehastighed: 3.400 RPMPumpestøj: 20 dBPumpeforbrug: 2,52 WBlæserforbrug: 1,68 W, 0,14 ASkærm: IPS, 480 × 480 mm, lysstyrkejusteringMaterialer: Aluminium, gummi (slanger)MTTF (pumpe): 50.000 timerKabellængde: 8 mIndhold: 1 sæt, skruer medfølger, leveres i æske...

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Computer køling
Vægt: 2.91g
EAN: 4711377321334
Varenr.: 2125667
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI MPG CoreLiquid P13 White - AIO vandkøler 360 mm med 3×120 mm ARGB blæsere
-5%2.119 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG CoreLiquid P13 White - AIO vandkøler 360 mm med 3×120 mm ARGB blæsere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG CoreLiquid P13 White - AIO vandkøler 360 mm med 3×120 mm ARGB blæsere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.389 kr1.389 krKøb
2CompuMail DK1.393 kr1.393 krKøb
3Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
4Vivas DK2.119 kr2.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MPG CoreLiquid P13 White - AIO vandkøler 360 mm med 3×120 mm ARGB blæsere

PriceData har fulgt prisen på MSI MPG CoreLiquid P13 White - AIO vandkøler 360 mm med 3×120 mm ARGB blæsere i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.340 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 1.518 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.454 kr.

Den nuværende pris på 1.389 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for MSI MPG CoreLiquid P13 White - AIO vandkøler 360 mm med 3×120 mm ARGB blæsere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for MSI MPG CoreLiquid P13 White - AIO vandkøler 360 mm med 3×120 mm ARGB blæsere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20261.389 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.388 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.389 kr71 kr (5%)
9. maj 20261.460 kr8 kr (1%)
7. maj 20261.452 kr2 kr (0%)
3. maj 20261.450 kr2 kr (0%)
2. maj 20261.452 kr22 kr (1%)
29. apr. 20261.474 kr1 kr (0%)
22. apr. 20261.473 kr1 kr (0%)
20. apr. 20261.472 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret