Gå til hovedindhold

MSI MPG A850GS PCIE5 Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified

MSIComputer – strømforsyningerEAN: 4711377243780
Pris fra 979 krtil 1.819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 840 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 974 kr 23. maj

Sammenlign priser på MSI MPG A850GS PCIE5 Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 979 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MPG A850GS PCIE5 850Watt 80 PLUS Gold
979 kr
Til butik
MSI MPG A850GS PCIE5 850Watt 80 PLUS Gold billede

Produktinformation

MSI MPG A850GS PCIE5 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Gold - AC 100-240 V - 850 watt - aktiv PFC

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: MPG A850GS PCIE5
EAN: 4711377243780
Varenr.: 1002949821
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI MPG A850GS PCIE5 850Watt 80 PLUS Gold
1.219 kr
Til butik
MSI MPG A850GS PCIE5 850Watt 80 PLUS Gold billede

Produktinformation

MSI MPG A850GS PCIE5 Strømforsyning 850 W Oplev kraften og pålideligheden i MSI MPG A850GS PCIE5 strømforsyningen med 850 W. Denne avancerede ATX 24-pin enhed er designet til at levere stabil strøm til din gaming- eller arbejdsstation. Den sortfarvede fin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Strømforsyning (PSU)
EAN: 4711377243780
Varenr.: 92657
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MPG A850GS PCIE5 Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified
1.385 kr
Til butik
MSI MPG A850GS PCIE5 Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified billede

Produktinformation

Strømforsyning ( intern ), ATX standard: ATX12V 3.1, 80 plus Gold, 120mm blæser med zero RPM mode teknologi og fluid dynamic leje, kabler: 3 x 8 (6+2) pins til grafikkort / 1 x 12V-2x6 600 Watt pins til grafikkort (PCI Express 5.1 ready) / 8 x 5 pins SATA / 1 x 4 pins Molex / 1 x 24 (20+4) pins ATX / 2 x 4+4 pins CPU, fuld modulærfarve: sort, 850 watt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Stroemforsyning
Artikel nr.: MPG A850GS PCIE5
EAN: 4711377243780
Varenr.: 3361100
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI MPG A850GS 850 W PCIE5 80+ Gold strømforsyning
1.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI MPG A850GS 850 W PCIE5 80+ Gold strømforsyning
1.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG A850GS PCIE5 Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG A850GS PCIE5 Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK979 kr979 krKøb
2Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb
3Proshop DK1.385 kr1.385 krKøb
4Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
5Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MPG A850GS PCIE5 Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified

PriceData har fulgt prisen på MSI MPG A850GS PCIE5 Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified i 90 dage. Laveste pris i perioden er 974 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.262 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.148 kr.

Den nuværende pris på 979 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for MSI MPG A850GS PCIE5 Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for MSI MPG A850GS PCIE5 Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026979 kr1 kr (0%)
30. maj 2026978 kr1 kr (0%)
28. maj 2026979 kr2 kr (0%)
24. maj 2026977 kr3 kr (0%)
23. maj 2026974 kr274 kr (22%)
22. maj 20261.248 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.247 kr2 kr (0%)
17. maj 20261.245 kr3 kr (0%)
16. maj 20261.248 kr4 kr (0%)
15. maj 20261.244 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret