Gå til hovedindhold

MSI MAG 275F computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort

MSIComputerskærmeEAN: 4711377193221
Pris fra 1.352 krtil 1.619 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 267 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 829 kr 23. maj

Sammenlign priser på MSI MAG 275F computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1352 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MAG 275F 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 180 Hz
1.352 kr
Til butik
MSI MAG 275F 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 180 Hz billede

Produktinformation

MSI MAG 275F - LCD-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - Fast IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: MAG 275F
EAN: 4711377193221
Varenr.: 1002382717
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI MAG 275F 27" gaming-skærm - Full HD IPS, 180 Hz
-11%1.599 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI MAG 275F 27" gaming-skærm - Full HD IPS, 180 Hz billede

Produktinformation

MSI MAG 275F - LCD-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - Fast IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sortGenereltDiagonal størrelse: 27"Dimensioner (B x D x H): 61.13 cm x 22.01 cm x 45.43 cm - med standerEgenskaber: Adaptive-Sync teknologiMSI Anti-Flicker3-sidet kantløsLess Blue Light-teknologikonsoltilstandtilbehørsåbningAI VisionFarve: SortFarve support: 107 milliarder farver (10-bit8-bit + FRC)Farvespektrum: 115% sRGB (CIE 1976)80% DCI-P3 (CIE 1976)75% Adobe RGB (CIE 1976)Formatforhold: 16:9Kontrastforhold: 1000:1 / 100000000:1 (dynamisk)Lodret opdateringshastighed: 48 - 180 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 250 cd/m²Paneltype: Fast IPSPixel Pitch: 0.3114 mmResponstid: 0,5 ms (grå-til-grå)Skærmbelægning: BlændfriSkærmtype: LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 180 HzVandret opdateringshastighed: 52.704 - 198 kHzVandret synsvinkel: 178Vægt: 4 kgForbindelseInterface: DisplayPort 1.4 | 2 x HDMI | HovedtelefonerMekaniskJusteringer til display-position: TiltTiltvinkel: -5/+20VESA-m...

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Skærme
Vægt: 7g
EAN: 4711377193221
Varenr.: 2093929
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI MAG 275F 27" gaming-skærm - Full HD IPS, 180 Hz
-11%1.619 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI MAG 275F 27" gaming-skærm - Full HD IPS, 180 Hz billede

Produktinformation

MSI MAG 275F - LCD-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - Fast IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sortGenereltDiagonal størrelse: 27"Dimensioner (B x D x H): 61.13 cm x 22.01 cm x 45.43 cm - med standerEgenskaber: Adaptive-Sync teknologiMSI Anti-Flicker3-sidet kantløsLess Blue Light-teknologikonsoltilstandtilbehørsåbningAI VisionFarve: SortFarve support: 107 milliarder farver (10-bit8-bit + FRC)Farvespektrum: 115% sRGB (CIE 1976)80% DCI-P3 (CIE 1976)75% Adobe RGB (CIE 1976)Formatforhold: 16:9Kontrastforhold: 1000:1 / 100000000:1 (dynamisk)Lodret opdateringshastighed: 48 - 180 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 250 cd/m²Paneltype: Fast IPSPixel Pitch: 0.3114 mmResponstid: 0,5 ms (grå-til-grå)Skærmbelægning: BlændfriSkærmtype: LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 180 HzVandret opdateringshastighed: 52.704 - 198 kHzVandret synsvinkel: 178Vægt: 4 kgForbindelseInterface: DisplayPort 1.4 | 2 x HDMI | HovedtelefonerMekaniskJusteringer til display-position: TiltTiltvinkel: -5/+20VESA-monteringsinterface: 100 x 100 mmDiverseEgenskaber: Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat)Overensstemmelsesstandarder: TUV RheinlandSikkerhedsåbningstype: Kensington-sikkerhedsåbningEffektIndgangspænding: AC 100-240 V (50/60 Hz)Strømforbrug (fra-tilstand): 0.3 WattStrømforbrugs-stand by: 0.5 WattMål og vægtDimensioner & vægt detaljer: Med stander - bredde: 61.13 cm - dybde: 22.01 cm - højde: 45.43 cm - vægt: 4 kg | Uden stander - bredde: 61.13 cm - dybde: 5.66 cm - højde: 36.26 cm - vægt: 3.6 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 70.4 cmDybde ved forsendelse: 14.9 cmHøjde ved forsendelse: 49.8 cmVægt ved forsendelse: 6.2 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Skærme
Vægt: 7g
EAN: 4711377193221
Varenr.: 2093929

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG 275F computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG 275F computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.352 kr1.352 krKøb
2Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
3Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MAG 275F computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort

PriceData har fulgt prisen på MSI MAG 275F computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 829 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 1.898 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.352 kr.

Den nuværende pris på 1.352 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for MSI MAG 275F computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for MSI MAG 275F computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.352 kr519 kr (62%)
31. maj 2026833 kr1 kr (0%)
30. maj 2026832 kr1 kr (0%)
28. maj 2026833 kr3 kr (0%)
24. maj 2026830 kr1 kr (0%)
23. maj 2026829 kr3 kr (0%)
20. maj 2026832 kr2 kr (0%)
17. maj 2026830 kr2 kr (0%)
16. maj 2026832 kr3 kr (0%)
15. maj 2026829 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret