Gå til hovedindhold

MOVA Z60 Ultra Roller Complete støvsugermoppe-robot med rengøringsstation (MOVA-Z60-ULTRA-ROLLER-COMPLETE)

MOVAVand- og støvsugereEAN: 6977728947303
Pris fra 5.918 krtil 10.499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 4.581 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MOVA Z60 Ultra Roller Complete støvsugermoppe-robot med rengøringsstation (MOVA-Z60-ULTRA-ROLLER-COMPLETE) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5918 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MOVA Z60 Ultra Roller Complete Støvsuger Robotstyret Sort
5.918 kr
Til butik
MOVA Z60 Ultra Roller Complete Støvsuger Robotstyret Sort billede

Produktinformation

MOVA Z60 Ultra Roller Complete. Støvbeholder type: Kombi, Produktfarve: Sort, Støvbeholder-type (base): Støvpose. Støvkapacitet (støvsuger): 0,21 L, Basisstation funktioner: Opladning, Purification, Støvkapacitet (base): 3,2 L. Batterikapacitet: 6400 mAh. Højde: 120 mm, Bredde: 350 mm, Dybde: 350 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MOVA
Artikel nr.: RLZ83CE-1
EAN: 6977728947303
Varenr.: 1003568897
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MOVA Z60 Ultra Roller Complete støvsugermoppe-robot med rengøringsstation (MOVA-Z60-ULTRA-ROLLER-COMPLETE)
5.941 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MOVA Z60 Ultra Roller Complete robotstøvsuger med moppe - sort
-12%7.399 kr
Før 8.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MOVA Z60 Ultra Roller Complete robotstøvsuger med moppe - sort billede

Produktinformation

MOVA Z60 Ultra Roller Complete. Støvbeholder type: Kombi, Produktfarve: Sort, Støvbeholder-type (base): Støvpose. Støvkapacitet (støvsuger): 0,21 L, Basisstation funktioner: Opladning, Purification, Støvkapacitet (base): 3,2 L. Batterikapacitet: 6400 mAh. Højde: 120 mm, Bredde: 350 mm, Dybde: 350 mmDesignProduktfarve: SortStøvbeholder type: KombiStøvbeholder-type (base): StøvposePræstationAutomatisk returnering til base station: JaBasisstation funktioner: Opladning, PurificationDetektering af forhindringer: JaDyrepleje: JaForhindringskrydsning op til: 8 cmLøftbar moppe: JaNavigationstype: Laser Distance Sensor (LDS)Rengøringstankkapacitet (base): 4 LSnavsetankkapacitet (base): 3.5 LStøvkapacitet (base): 3,2 LStøvkapacitet (støvsuger): 0,21 LVådmopping: JaStrømstyringBatterikapacitet: 6400 mAhVægt & størrelserBasestation dimensioner (B x D x H): 463 x 390 x 545 mmBredde: 350 mmDybde: 350 mmHøjde: 120 mmEmballage indholdBasestation: JaBrugervejledning: JaTekniske detaljerAntal filtre: 3 stkMoppe inkluderet: JaSugekraft:<...

Produktspecifikationer

Mærke: MOVA
Kategori: Robotstøvsugere
Vægt: 24.12g
EAN: 6977728947303
Varenr.: 2119441
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MOVA Z60 Ultra Roller Complete robotstøvsuger med moppe - sort
-12%7.419 kr
Før 8.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MOVA Z60 Ultra Roller Complete Støvsuger Robotstyret Sort
7.849 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MOVA Robotstøvsuger Z60 Ultra Roller Complete RVC
10.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MOVA Z60 Ultra Roller Complete støvsugermoppe-robot med rengøringsstation (MOVA-Z60-ULTRA-ROLLER-COMPLETE) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MOVA Z60 Ultra Roller Complete støvsugermoppe-robot med rengøringsstation (MOVA-Z60-ULTRA-ROLLER-COMPLETE) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.918 kr5.918 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.941 kr6.010 krKøb
3Boligcenter DK7.399 kr7.399 krKøb
4Vivas DK7.419 kr7.579 krKøb
5Ultrashop7.849 kr7.849 krKøb
6Proshop DK10.499 kr10.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MOVA Z60 Ultra Roller Complete støvsugermoppe-robot med rengøringsstation (MOVA-Z60-ULTRA-ROLLER-COMPLETE)

PriceData har fulgt prisen på MOVA Z60 Ultra Roller Complete støvsugermoppe-robot med rengøringsstation (MOVA-Z60-ULTRA-ROLLER-COMPLETE) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 5.918 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 15.139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.118 kr.

Den nuværende pris på 5.918 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for MOVA Z60 Ultra Roller Complete støvsugermoppe-robot med rengøringsstation (MOVA-Z60-ULTRA-ROLLER-COMPLETE). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for MOVA Z60 Ultra Roller Complete støvsugermoppe-robot med rengøringsstation (MOVA-Z60-ULTRA-ROLLER-COMPLETE) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20265.918 kr23 kr (0%)
2. jun. 20265.941 kr162,18 kr (3%)
1. jun. 20266.103,18 kr1.113,82 kr (15%)
31. maj 20267.217 kr182 kr (2%)
30. maj 20267.399 kr450 kr (6%)
25. maj 20267.849 kr937 kr (11%)
24. maj 20268.786 kr937 kr (12%)
20. maj 20267.849 kr680 kr (9%)
16. maj 20267.169 kr935 kr (15%)
15. maj 20266.234 kr228 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret