Gå til hovedindhold

Motorola RAZR 60 - Brilliant Collection - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - pOLED display - 6.9 - 2640 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 13 MP - front camera 32 MP - med moto buds loop with crystals by Swarovski - pantone ice melt

MotorolaEAN: 0840493600666
Pris fra 5.459 krtil 6.024 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 565 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.458 kr 29. maj

Sammenlign priser på Motorola RAZR 60 - Brilliant Collection - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - pOLED display - 6.9 - 2640 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 13 MP - front camera 32 MP - med moto buds loop with crystals by Swarovski - pantone ice melt og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5459 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Motorola Razr 60 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Buds Loop Bundle Swarovski Edtition
5.459 kr
Til butik
Motorola Razr 60 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Buds Loop Bundle Swarovski Edtition billede

Produktinformation

Motorola Razr 60 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Buds Loop Bundle Swarovski EdtitionUden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-da

Produktspecifikationer

Kategori: Motorola
EAN: 0840493600666
Varenr.: Motorola Razr 60 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Buds
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola RAZR 60 - Brilliant Collection - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - pOLED display - 6.9 - 2640 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 13 MP - front camera 32 MP - med moto buds loop with crystals by Swarovski - pantone ice melt
5.459 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola RAZR 60 6.9" 256GB Pantone is smeltet
6.024 kr
Til butik
Motorola RAZR 60 6.9" 256GB Pantone is smeltet billede

Produktinformation

Motorola RAZR 60 - Brilliant Collection - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - pOLED display - 6.9" - 2640 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 13 MP - front camera 32 MP - med moto buds loop med krystaller fra Swarovski - pantone is smeltet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PB860055SE
EAN: 0840493600666
Varenr.: 1003628509

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola RAZR 60 - Brilliant Collection - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - pOLED display - 6.9 - 2640 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 13 MP - front camera 32 MP - med moto buds loop with crystals by Swarovski - pantone ice melt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola RAZR 60 - Brilliant Collection - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - pOLED display - 6.9 - 2640 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 13 MP - front camera 32 MP - med moto buds loop with crystals by Swarovski - pantone ice melt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk5.459 kr5.459 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.459 kr5.459 krKøb
3CompuMail DK6.024 kr6.024 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola RAZR 60 - Brilliant Collection - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - pOLED display - 6.9 - 2640 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 13 MP - front camera 32 MP - med moto buds loop with crystals by Swarovski - pantone ice melt

PriceData har fulgt prisen på Motorola RAZR 60 - Brilliant Collection - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - pOLED display - 6.9 - 2640 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 13 MP - front camera 32 MP - med moto buds loop with crystals by Swarovski - pantone ice melt i 185 dage. Laveste pris i perioden er 5.458 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 9.255 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.525 kr.

Den nuværende pris på 5.459 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Motorola RAZR 60 - Brilliant Collection - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - pOLED display - 6.9 - 2640 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 13 MP - front camera 32 MP - med moto buds loop with crystals by Swarovski - pantone ice melt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Motorola RAZR 60 - Brilliant Collection - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - pOLED display - 6.9 - 2640 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 13 MP - front camera 32 MP - med moto buds loop with crystals by Swarovski - pantone ice melt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20265.459 kr1 kr (0%)
29. maj 20265.458 kr1 kr (0%)
28. maj 20265.459 kr2 kr (0%)
27. maj 20265.461 kr1 kr (0%)
26. maj 20265.462 kr1 kr (0%)
25. maj 20265.463 kr1 kr (0%)
24. maj 20265.464 kr24 kr (0%)
23. maj 20265.488 kr1 kr (0%)
21. maj 20265.489 kr1 kr (0%)
20. maj 20265.490 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret