Gå til hovedindhold

Motorola RAZR 60 Ultra - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 7 - 2992 x 1224 pixels (165 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone scarab

MotorolaMobiltelefonerEAN: 0840023293191
Pris fra 5.279 krtil 9.999 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 4.720 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.267 kr 8. maj

Sammenlign priser på Motorola RAZR 60 Ultra - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 7 - 2992 x 1224 pixels (165 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone scarab og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5279 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Motorola Razr 60 Ultra 5G (512GB/Green)
5.279 kr
Til butik
Motorola Razr 60 Ultra 5G (512GB/Green) billede

Produktinformation

Motorola Razr 60 Ultra 5G (512GB/Green)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Motorola
EAN: 0840023293191
Varenr.: Motorola Razr 60 Ultra 5G (512GB/Green)
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola Razr 60 ultra 7" 16GB 512GB Grøn
5.342 kr
Til butik
Motorola Razr 60 ultra 7" 16GB 512GB Grøn billede

Produktinformation

Motorola RAZR 60 Ultra - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 7" - 2992 x 1224 pixels (165 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone scarab

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PB8R0003SE
EAN: 0840023293191
Varenr.: 1003268928
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola RAZR 60 Ultra - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 7 - 2992 x 1224 pixels (165 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone scarab
5.578 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Motorola Razr 60 ultra 7 16GB 512GB Grøn
6.179 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Motorola Razr 60 Ultra 512GB/16GB - Scarab
7.250 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Motorola Razr 60 Ultra 512gb Grøn
-0%9.811 kr
Før 9.811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola Razr 60 Ultra 512GB/16GB - Scarab
9.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola RAZR 60 Ultra - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 7 - 2992 x 1224 pixels (165 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone scarab koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola RAZR 60 Ultra - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 7 - 2992 x 1224 pixels (165 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone scarab koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk5.279 kr5.279 krKøb
2CompuMail DK5.342 kr5.342 krKøb
3CS MEGASTORE DK5.578 kr5.578 krKøb
4Ultrashop6.179 kr6.179 krKøb
5INphone.dk7.250 kr7.250 krKøb
6Dustin DK9.811 kr9.897,25 krKøb
7Proshop DK9.999 kr9.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola RAZR 60 Ultra - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 7 - 2992 x 1224 pixels (165 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone scarab

PriceData har fulgt prisen på Motorola RAZR 60 Ultra - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 7 - 2992 x 1224 pixels (165 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone scarab i 154 dage. Laveste pris i perioden er 5.267 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 6.185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.748 kr.

Den nuværende pris på 5.279 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 71 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Motorola RAZR 60 Ultra - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 7 - 2992 x 1224 pixels (165 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone scarab. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Motorola RAZR 60 Ultra - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 7 - 2992 x 1224 pixels (165 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone scarab de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20265.279 kr12 kr (0%)
8. maj 20265.267 kr11 kr (0%)
1. maj 20265.278 kr75 kr (1%)
29. apr. 20265.353 kr5 kr (0%)
28. apr. 20265.358 kr69 kr (1%)
27. apr. 20265.289 kr2 kr (0%)
25. apr. 20265.287 kr2 kr (0%)
24. apr. 20265.289 kr1 kr (0%)
23. apr. 20265.290 kr43 kr (1%)
22. apr. 20265.333 kr26 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret