Gå til hovedindhold

Motorola Mobility Motorola moto g17 , 17,1 cm (6.72), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Blå

Motorola MobilityEAN: 0840493624303
Pris fra 1.162 krtil 1.429 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 267 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Motorola moto g17 , 17,1 cm (6.72), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Blå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1162 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola moto g17 6,72" 4GB 128GB Alaskan Blue
1.162 kr
Til butik
Motorola moto g17 6,72" 4GB 128GB Alaskan Blue billede

Produktinformation

Motorola moto g17 - 4G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - LCD-skærm - 6.72" - 2400 x 1080 pixels (60 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 5 MP - front camera 32 MP - pantone alaskansk blå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PBBK0014DE
EAN: 0840493624303
Varenr.: 1003941612
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola moto g17 , 17,1 cm (6.72), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Blå
1.404 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Motorola moto g17 6,72 4GB 128GB Alaskan Blue
1.429 kr
Til butik
Motorola moto g17 6,72 4GB 128GB Alaskan Blue billede

Produktinformation

Moto G17 128 GB Oplev den imponerende Moto G17 med 128 GB lagerplads, der giver dig mulighed for at gemme alle dine billeder, videoer og apps uden besvær. Med en kraftfuld processor og et intuitivt operativsystem sørger denne smartphone for en glat og h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Mobiltelefoner
EAN: 0840493624303
Varenr.: 130115

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola moto g17 , 17,1 cm (6.72), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola moto g17 , 17,1 cm (6.72), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.162 kr1.162 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.404 kr1.404 krKøb
3Ultrashop1.429 kr1.429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola moto g17 , 17,1 cm (6.72), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Blå

PriceData har fulgt prisen på Motorola moto g17 , 17,1 cm (6.72), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Blå i 48 dage. Laveste pris i perioden er 1.162 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.768 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.463 kr.

Den nuværende pris på 1.162 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Motorola moto g17 , 17,1 cm (6.72), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Motorola moto g17 , 17,1 cm (6.72), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.162 kr259 kr (18%)
24. maj 20261.421 kr42 kr (3%)
23. maj 20261.463 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.471 kr8 kr (1%)
21. maj 20261.479 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.488 kr19 kr (1%)
18. maj 20261.469 kr8 kr (1%)
16. maj 20261.477 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.486 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.487 kr21 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret