Gå til hovedindhold

Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone bronze green

MotorolaMobiltelefonerEAN: 0840493608020
Pris fra 3.289 krtil 5.299 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 2.010 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone bronze green og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3289 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola Edge 70 6.67" 512GB Pantone bronze green
3.289 kr
Til butik
Motorola Edge 70 6.67" 512GB Pantone bronze green billede

Produktinformation

Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67" - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone bronze green

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PBA50033SE
EAN: 0840493608020
Varenr.: 1003770132
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone bronze green
3.353 kr
Til butik
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Motorola Moto Edge 70 5G (512GB/Bronze Green)
3.354 kr
Til butik
Motorola Moto Edge 70 5G (512GB/Bronze Green) billede

Produktinformation

Motorola Moto Edge 70 5G (512GB/Bronze Green)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Motorola
EAN: 0840493608020
Varenr.: Motorola Moto Edge 70 5G (512GB/Bronze Green)
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Motorola Edge 70 6,7" 12/512 GB 5G - Bronze Green smartphone
-39%3.599 kr
Før 5.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Motorola Edge 70 6,7" 12/512 GB 5G - Bronze Green smartphone
-39%3.619 kr
Før 5.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Motorola Edge 70 6.67 512GB Pantone bronze green
3.869 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola Edge 70 512GB/12GB - Pantone Bronze Green
-35%3.888 kr
Før 5.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Motorola Edge 70 512gb Grøn
5.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone bronze green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone bronze green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.289 kr3.289 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.353 kr3.353 krKøb
3Salgsbutikken.dk3.354 kr3.354 krKøb
4Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
5Vivas DK3.619 kr3.698 krKøb
6Ultrashop3.869 kr3.869 krKøb
7Proshop DK3.888 kr3.888 krKøb
8Dustin DK5.299 kr5.385,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone bronze green

PriceData har fulgt prisen på Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone bronze green i 160 dage. Laveste pris i perioden er 3.289 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 5.968 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.963 kr.

Den nuværende pris på 3.289 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone bronze green. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone bronze green de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20263.289 kr24 kr (1%)
16. maj 20263.313 kr1 kr (0%)
15. maj 20263.314 kr77 kr (2%)
14. maj 20263.391 kr50 kr (1%)
10. maj 20263.441 kr1 kr (0%)
9. maj 20263.442 kr123 kr (3%)
8. maj 20263.565 kr1 kr (0%)
7. maj 20263.566 kr1 kr (0%)
6. maj 20263.567 kr2 kr (0%)
5. maj 20263.569 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret