Gå til hovedindhold

Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone gadgetgrå

MotorolaMobiltelefonerEAN: 0840493603360
Pris fra 3.187 krtil 5.411 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 2.224 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone gadgetgrå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3187 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Motorola Moto Edge 70 5G (512GB/Gadget Grey)
3.187 kr
Til butik
Motorola Moto Edge 70 5G (512GB/Gadget Grey) billede

Produktinformation

Motorola Moto Edge 70 5G (512GB/Gadget Grey)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Motorola
EAN: 0840493603360
Varenr.: Motorola Moto Edge 70 5G (512GB/Gadget Grey)
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola Edge 70 6.67" 512GB Pantone gadgetgrå
3.187 kr
Til butik
Motorola Edge 70 6.67" 512GB Pantone gadgetgrå billede

Produktinformation

Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67" - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone gadgetgrå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PBA50001SE
EAN: 0840493603360
Varenr.: 1003770131
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone gadgetgrå
3.288 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Motorola Edge 70 6,67" 12/512 GB 5G - Pantone gadgetgrå smartphone
-51%3.699 kr
Før 7.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Motorola Edge 70 6,67" 12/512 GB 5G - Pantone gadgetgrå smartphone
-51%3.719 kr
Før 7.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Motorola Edge 70 6.67 512GB Pantone gadgetgrå
3.749 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola Edge 70 512GB/12GB - Pantone Gadget Grey
-35%3.888 kr
Før 5.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Motorola Edge 70 512gb Grå
-0%5.411 kr
Før 5.411,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone gadgetgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone gadgetgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk3.187 kr3.187 krKøb
2CompuMail DK3.187 kr3.187 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.288 kr3.288 krKøb
4Boligcenter DK3.699 kr3.699 krKøb
5Vivas DK3.719 kr3.788 krKøb
6Ultrashop3.749 kr3.749 krKøb
7Proshop DK3.888 kr3.888 krKøb
8Dustin DK5.411 kr5.497,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone gadgetgrå

PriceData har fulgt prisen på Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone gadgetgrå i 177 dage. Laveste pris i perioden er 3.187 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 5.828 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.550 kr.

Den nuværende pris på 3.187 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone gadgetgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Motorola Edge 70 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone gadgetgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20263.187 kr71 kr (2%)
6. maj 20263.258 kr224 kr (6%)
3. maj 20263.482 kr21 kr (1%)
2. maj 20263.503 kr98 kr (3%)
1. maj 20263.601 kr11 kr (0%)
30. apr. 20263.612 kr3 kr (0%)
20. apr. 20263.609 kr2 kr (0%)
19. apr. 20263.611 kr13 kr (0%)
15. apr. 20263.624 kr14 kr (0%)
14. apr. 20263.638 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret