Gå til hovedindhold

Moschino Toy 2 Bubblegum Eau de Toilette - 50 ml

MoschinoParfume og eau de cologneEAN: 8011003864072
Pris fra 285 krtil 620 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 335 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 278 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Moschino Toy 2 Bubblegum Eau de Toilette - 50 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 285 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Moschino Toy 2 Bubble Gum Edt Spray 50 ml
285 kr
Til butik
Moschino Toy 2 Bubble Gum Edt Spray 50 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Moschino, Type: Fragrances, Undergruppe: Eau de Toilette, Navn: Moschino Toy 2 Bubble Gum Edt Spray 50 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Moschino
Kategori: Parfume til hende
EAN: 8011003864072
Varenr.: C34093
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Moschino Toy2 Bubblegum Eau de Toilette 50ml
317 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Moschino Toy 2 Bubble Gum EDT 50 ml
339 kr
Til butik
Moschino Toy 2 Bubble Gum EDT 50 ml billede

Produktinformation

🍬 Tyggegummi-inspireret duft · Frisk, frugtig og feminin · Ikonisk pink bamseflakon En sprudlende, legesyg gourmand-duft, hvor Moschino lader en tydelig tyggegummi-akkord møde friske frugter og lyse blomster. Toy 2 Bubble Gum Eau de Toilette er til dig, der elsker en sød, optimistisk signatur med en moderne, ren finish, som føles let og behagelig hele dagen. Duftprofil Top: sprød citrus og søde “bubble gum”-nuancer, der åbner lyst og boblende Hjerte: feminine blomster som rose og ferskenblomst med et strejf af frugtighed Bund: blød musk og varme trænoter, der balancerer sødmen og giver dybde Hvorfor vælge den Gourmand med kant: sød og frugtig uden at blive tung Let EDT-koncentration med frisk projicering og behagelig holdbarhed Perfekt til hverdag, studie og fritid – særlig velegnet i forår og sommer Den lyserøde bamseflakon er både ikonisk og gavevenlig Sådan bruger du den Påfør 1–3 sprøjt på puls­punkter som hals, håndled og bag ørerne. Lad duften sætte sig på huden – undgå at gnide håndleddene sammen. For ekstra intensitet kan du forstøve let på tøj eller i håret fra ca. 20 cm afstand. Tip: Påfør på velplejet, let fugtet hud for at forlænge varigheden. En neutral bodylotion under kan give en endnu blødere, mere afrundet effekt. Anledning og stil Ideel, når du vil udstråle godt humør og lethed – fra caféaftaler til byture. Moschino Toy 2 Bubble Gum er et oplagt valg, hvis du foretrækker en sød, ungdommelig og samtidig stilren duftsignatur.

Produktspecifikationer

Mærke: Moschino
Kategori: Parfume
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 8011003864072
EAN: 8011003864072
Varenr.: 8011003864072
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Moschino - Toy 2 Bubble Gum - 50 ml - Edt
-39%379 kr
Før 620 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 50 ml
-20%380 kr
Før 475 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Moschino Toy 2 Bubblegum Eau de Toilette - 50 ml
509 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Moschino Toy 2 Bubblegum Eau De Toilette 50 ml
620 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Moschino Toy 2 Bubblegum Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Moschino Toy 2 Bubblegum Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK285 kr334 krKøb
2Proshop DK317 kr356 krKøb
3Beautycos DK339 kr368 krKøb
4BilligParfume.dk379 kr379 krKøb
5Cocopanda DK380 kr380 krKøb
6NordicFeel DK509 kr509 krKøb
7Lyko DK620 kr620 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Moschino Toy 2 Bubblegum Eau de Toilette - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Moschino Toy 2 Bubblegum Eau de Toilette - 50 ml i 125 dage. Laveste pris i perioden er 278 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 316 kr.

Den nuværende pris på 285 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Moschino Toy 2 Bubblegum Eau de Toilette - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Moschino Toy 2 Bubblegum Eau de Toilette - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026285 kr10 kr (3%)
5. maj 2026295 kr17 kr (6%)
6. apr. 2026278 kr45 kr (14%)
1. apr. 2026323 kr13 kr (4%)
31. mar. 2026310 kr32 kr (12%)
18. mar. 2026278 kr55 kr (17%)
17. mar. 2026333 kr6 kr (2%)
4. feb. 2026339 kr10 kr (3%)
2. feb. 2026329 kr10 kr (3%)
1. feb. 2026339 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret