Gå til hovedindhold

Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 100 ml

MoschinoParfume og eau de cologneEAN: 8011003864089
Pris fra 359 krtil 795 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 436 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 332 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 100 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 359 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Moschino Toy2 Bubblegum Eau de Toilette 100ml
359 kr
Til butik
Moschino Toy2 Bubblegum Eau de Toilette 100ml billede

Produktinformation

Moschino Toy 2 Bubble Gum 100 ml Kvinder

Produktspecifikationer

Mærke: Moschino
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 8011003864089
EAN: 8011003864089
Varenr.: 3068839
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Moschino Toy 2 Bubble Gum Edt Spray 100 ml
370 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Moschino Toy 2 Bubble Gum EDT 100 ml
419 kr
Til butik
Moschino Toy 2 Bubble Gum EDT 100 ml billede

Produktinformation

🍬 Legende bubblegum-akkord · Frugtig-floral Eau de Toilette · Ikonisk bamseflakon En sprudlende, feel-good duft, der indfanger ren tyggegummoglæde med et sofistikeret twist. Denne Eau de Toilette kombinerer søde, frugtige nuancer med bløde blomster og en ren, musky-woody base, så helhedsindtrykket bliver let, moderne og uimodståeligt charmerende. Perfekt til dig, der vil skille dig ud med et smil – uanset om det er i hverdagen eller til afslappede aftener. Duftprofil Toppens første indtryk: en sprød, frugtig friskhed med en lystig bubblegum-akkord. I hjertet: delikate blomsterfacetter, især rosenoter, der giver duften et mere elegant udtryk. I basen: rene musk- og lyse trænoter, som afrunder sødmen og giver en blød, behagelig dybde. Fordele Let at bære takket være EDT-koncentrationen – frisk uden at blive tung. Sød og legende, men balanceret, så den ikke virker oversukret. Efterlader et venligt duftspor, der føles indbydende og positivt. Flakonen i lyserød, bjørneformet glas er både samlerobjekt og blikfang på hylden. Sådan bruger du den Påfør 1–3 sprays på pulspunkter (hals, håndled, indersiden af albuer) fra ca. 15–20 cm afstand. Lad duften sætte sig på huden uden at gnide – det bevarer duftens opbygning. For ekstra holdbarhed: læg den over en uparfumeret eller let sødlig bodylotion. Juster antal sprays efter anledning og årstid. Anledning og sæson Ideel til dagtimer, studie og kontor – og oplagt i forår og sommer. Den søde, frugtige profil giver også et opløftende pift på grå dage året rundt. Resultat En optimistisk, ren og blød signaturduft, der kombinerer sukkersød charme med en elegant finish. Du får en moderne gourmand-oplevelse, der føles både frisk, feminin og sjov – uden at blive tung.

Produktspecifikationer

Mærke: Moschino
Kategori: Parfume
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 8011003864089
EAN: 8011003864089
Varenr.: 8011003864089
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Moschino - Toy 2 Bubble Gum - 100 ml - Edt
-40%474,95 kr
Før 795 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 100 ml
-20%488 kr
Før 610 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Moschino Toy 2 Bubblegum Eau de Toilette 100 ml
795 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK359 kr398 krKøb
2Teknikproffset DK370 kr429 krKøb
3Beautycos DK419 kr448 krKøb
4BilligParfume.dk474,95 kr474,95 krKøb
5Cocopanda DK488 kr488 krKøb
6Lyko DK795 kr795 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 100 ml i 178 dage. Laveste pris i perioden er 332 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 396 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 367 kr.

Den nuværende pris på 359 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026359 kr24 kr (7%)
28. maj 2026335 kr29 kr (8%)
27. maj 2026364 kr4 kr (1%)
23. maj 2026360 kr20 kr (6%)
21. maj 2026340 kr20 kr (6%)
16. maj 2026360 kr1 kr (0%)
15. maj 2026361 kr3 kr (1%)
12. maj 2026364 kr4 kr (1%)
28. apr. 2026360 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026361 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret