Gå til hovedindhold

Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 30 ml (woman)

MoschinoParfume og eau de cologneEAN: 8011003864065
Pris fra 182,15 krtil 420 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 237,85 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 181,56 kr 16. maj

Sammenlign priser på Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 30 ml (woman) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182.15 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 30 ml (woman)
182,15 kr
Til butik
Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 30 ml (woman) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Moschino
Kategori: Eau de Toilette til kvinder
Farve: 1
Artikel nr.: 8011003864065
EAN: 8011003864065
Varenr.: 7571053
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Moschino - Toy 2 Bubble Gum - 30 ml - Edt
-30%298 kr
Før 425 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Moschino Toy 2 Bubblegum Eau de Toilette - 30 ml
347 kr
Til butik
Moschino Toy 2 Bubblegum Eau de Toilette - 30 ml billede

Produktinformation

En legende duftoplevelse som vækker alle sanserMoschino Toy 2 Bubblegum Eau de Toilette er den perfekte parfume for dig, som elsker at skille dig ud og sprede glæde. Denne unikke Moschino parfyme bubblegum kombinerer den nostalgiske sødme af bubblegum med elegante roser, hvilket skaber en overraskende harmonisk duftkomposition. Den ikoniske bamseflasken gør denne Moschino søde parfume til et ægte samlerobjekt, som garanteret vækker opmærksomhed på dit sminkebord. Med sine livlige topnoter af kandiserede citrusfrugter og bubblegum, hjertenoter af bulgarsk rose og saftig fersken, samt basenoter af cedertræ og silkemysk, leverer denne EdT en kompleks men lettilgængelig duftrejse.Fordelene ved Moschino Toy 2 BubblegumUnik duftkombination af bubblegum og rose, som skiller sig ud fra mængdenIkonisk bamseflasken, som fungerer som både parfume og dekorativt objektLangvarig EdT-koncentration med komplekse noter fra citrus til træagtige basenoterPerfekt til kvinder, som tør være legende og vil udtrykke deres personlighedKlar til at omfavne din legende side? Opdag magien med Moschino Toy 2 Bubblegum og lad denne fortryllende parfume blive din nye signaturduft!

Produktspecifikationer

Mærke: Moschino
Kategori: Dameparfume
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 90036
EAN: 8011003864065
Varenr.: 90036
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Moschino Toy 2 Bubblegum Eau De Toilette 30 ml
420 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 30 ml (woman) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 30 ml (woman) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK182,15 kr221,15 krKøb
2BilligParfume.dk298 kr298 krKøb
3NordicFeel DK347 kr347 krKøb
4Lyko DK420 kr420 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 30 ml (woman)

PriceData har fulgt prisen på Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 30 ml (woman) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 181,56 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 297,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 230 kr.

Den nuværende pris på 182,15 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 30 ml (woman). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau De Toilette 30 ml (woman) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026182,15 kr
28. maj 2026182,25 kr
25. maj 2026182,15 kr
24. maj 2026182,06 kr
23. maj 2026181,86 kr
22. maj 2026182,06 kr
21. maj 2026181,75 kr
18. maj 2026181,66 kr
17. maj 2026181,95 kr
16. maj 2026181,56 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret