Gå til hovedindhold

FM Mattsson Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514

FM MattssonSanitetEAN: 7391887213564
Pris fra 512 krtil 650 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 138 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 491 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 512 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FM Mattsson Mora Garden II topstykke 23 cm
512 kr
Til butik
FM Mattsson Mora Garden II topstykke 23 cm billede

Produktinformation

Mora Garden II topstykke 23 cm

Produktspecifikationer

Mærke: FM Mattsson
Kategori: Fittings
Artikel nr.: 409267.AE
EAN: 7391887213564
Varenr.: 2895636
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514
512 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mora Garden ii topstykke 23cm - 150mm (totallængde 230mm) t/mora garden ii vvs nr. 743453514
522 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallngde 230 mm) til mora garden ll vvs nr. 743453514
581 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514
650 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK512 kr551 krKøb
2Elvvs.dk512 kr512 krKøb
3CS MEGASTORE DK522 kr561 krKøb
4WATTOO.DK581 kr581 krKøb
5vvsfittings.dk650 kr650 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514

PriceData har fulgt prisen på Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514 i 99 dage. Laveste pris i perioden er 491 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 532 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 508 kr.

Den nuværende pris på 512 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026512 kr1 kr (0%)
28. maj 2026513 kr1 kr (0%)
26. maj 2026514 kr1 kr (0%)
25. maj 2026515 kr1 kr (0%)
23. maj 2026516 kr1 kr (0%)
22. maj 2026517 kr5 kr (1%)
20. maj 2026512 kr2 kr (0%)
19. maj 2026514 kr1 kr (0%)
18. maj 2026515 kr1 kr (0%)
15. maj 2026516 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret