Gå til hovedindhold

FM Mattsson Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514

FM MattssonSanitetEAN: 7391887213564
Pris fra 515 krtil 650 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 135 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 491 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 515 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514
515 kr
Til butik
Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514 billede

Produktinformation

FM Mattsson Komplet indsats til 150 mm. Mora Garden II.150 mm (totallængde 230mm). Til VVS nr. 743453514.

Produktspecifikationer

Mærke: Fmm - Mora
Kategori: Udendørshaner
EAN: 7391887213564
Varenr.: 1560866
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FM Mattsson Mora Garden II topstykke 23 cm
516 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mora Garden ii topstykke 23cm - 150mm (totallængde 230mm) t/mora garden ii vvs nr. 743453514
526 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallngde 230 mm) til mora garden ll vvs nr. 743453514
563 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514
650 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk515 kr515 krKøb
2Proshop DK516 kr555 krKøb
3CS MEGASTORE DK526 kr565 krKøb
4WATTOO.DK563 kr563 krKøb
5vvsfittings.dk650 kr650 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514

PriceData har fulgt prisen på Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514 i 99 dage. Laveste pris i perioden er 491 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 532 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 509 kr.

Den nuværende pris på 515 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Mora garden ll komplet inderspindel 150 mm (totallængde 230 mm) til Mora garden ll vvs nr. 743453514 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026515 kr1 kr (0%)
2. jun. 2026516 kr4 kr (1%)
1. jun. 2026512 kr6 kr (1%)
31. maj 2026518 kr6 kr (1%)
29. maj 2026512 kr1 kr (0%)
28. maj 2026513 kr1 kr (0%)
26. maj 2026514 kr1 kr (0%)
25. maj 2026515 kr1 kr (0%)
23. maj 2026516 kr1 kr (0%)
22. maj 2026517 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret