Gå til hovedindhold

Mora Garden II udendørs vandhane frostfri med greb og nøgle, 170-345mm

MoraSanitetEAN: 7391887243646
Pris fra 493,75 krtil 663,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mora Garden II udendørs vandhane frostfri med greb og nøgle, 170-345mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 493.75 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mora Garden udendørshane 170-345 mm med nøgle og greb krom
493,75 kr
Til butik
Mora Garden udendørshane 170-345 mm med nøgle og greb krom billede

Produktspecifikationer

Kategori: Udendørshaner
Farve: 1
Artikel nr.: DAM-461385
EAN: 7391887243646
Varenr.: 3474479
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mora grdposteventil med ngle og greb 170-345 mm
536 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mora Garden udendørshane, til 17-34,5 cm væg, krom
536 kr
Til butik
Mora Garden udendørshane, til 17-34,5 cm væg, krom billede

Produktinformation

Udendørshane fra Mora udstyret med kontraventil og selvtømmende overdel - dvs. at hvergang der lukkes for vandet, tømmes det vand ud, som står i hanens rør, således at der ikke opstår frostskader. Hanen er med plast greb og nøgle, og anvendes til en vægty...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mora
Kategori: Have
Farve: chrome
EAN: 7391887243646
Varenr.: 743453644
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mora FM Mattson gårdposteventil m/nøgle+greb 170-345mm
538 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Mora Garden II udendørs vandhane frostfri med greb og nøgle, 170-345mm
541 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mora udendørshane 170-345mm m. greb og nøgle - krom
569 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mora Garden udendørshane, til 17-34,5 cm væg, krom
595 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Mora Udendørshane Til Væg 170-345 Mm
643,17 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Mora udendørshane til væg 170-345 mm
663,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mora Garden II udendørs vandhane frostfri med greb og nøgle, 170-345mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mora Garden II udendørs vandhane frostfri med greb og nøgle, 170-345mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK493,75 kr532,75 krKøb
2WATTOO.DK536 kr536 krKøb
3LavprisVVS536 kr536 krKøb
4Proshop DK538 kr577 krKøb
5Elvvs.dk541 kr541 krKøb
6LavprisVærktøj569 kr569 krKøb
7BilligVVS DK595 kr595 krKøb
8Billigelogvvs.dk643,17 kr643,17 krKøb
9MaintainIt663,75 kr663,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mora Garden II udendørs vandhane frostfri med greb og nøgle, 170-345mm

PriceData har fulgt prisen på Mora Garden II udendørs vandhane frostfri med greb og nøgle, 170-345mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 373 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 437 kr.

Den nuværende pris på 493,75 kr er 13% over normalprisen. Der er registreret 24 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Mora Garden II udendørs vandhane frostfri med greb og nøgle, 170-345mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Mora Garden II udendørs vandhane frostfri med greb og nøgle, 170-345mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 2026493,75 kr39,25 kr (7%)
16. apr. 2026533 kr6 kr (1%)
15. apr. 2026539 kr3 kr (1%)
10. apr. 2026536 kr1 kr (0%)
2. mar. 2026535 kr1 kr (0%)
8. feb. 2026534 kr1 kr (0%)
26. jan. 2026535 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026534 kr1 kr (0%)
7. jan. 2026535 kr13 kr (2%)
6. jan. 2026522 kr145 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret