Gå til hovedindhold

A Led Monteringsklip 50 stk. til - Led bånd ECO 230V - (50 stk.)

A LedStrips & LysbåndEAN: 5702052711020
Pris fra 0,83 krtil 50 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 49,17 kr (98% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Monteringsklip 50 stk. til - Led bånd ECO 230V - (50 stk.) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 0.83 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Monteringsklip 50 stk. til Led bånd ECO 230V
0,83 kr
Til butik
Monteringsklip 50 stk. til Led bånd ECO 230V billede

Produktinformation

LED Bånd 230V tilbehør

Produktspecifikationer

Mærke: A Led
Kategori: vvs
EAN: 5702052711020
Varenr.: 4257271102
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Monteringsklips, 50 stk., til LED bnd 230V
0,9 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Monteringsklip 50 stk. til - Led bånd ECO 230V - (50 stk.)
50 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monteringsklip 50 stk. til - Led bånd ECO 230V - (50 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monteringsklip 50 stk. til - Led bånd ECO 230V - (50 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk0,83 kr0,83 krKøb
2WATTOO.DK0,9 kr0,9 krKøb
3CS MEGASTORE DK50 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Monteringsklip 50 stk. til - Led bånd ECO 230V - (50 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Monteringsklip 50 stk. til - Led bånd ECO 230V - (50 stk.) i 166 dage. Laveste pris i perioden er 0,83 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 53 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8 kr.

Den nuværende pris på 0,83 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 98% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Monteringsklip 50 stk. til - Led bånd ECO 230V - (50 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Monteringsklip 50 stk. til - Led bånd ECO 230V - (50 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20260,83 kr48,17 kr (98%)
22. maj 202649 kr48,17 kr (5804%)
24. apr. 20260,83 kr
23. apr. 20261,1 kr
28. mar. 20260,83 kr
27. mar. 20261,1 kr
22. mar. 20260,83 kr
21. mar. 20261,1 kr
17. mar. 20260,83 kr
15. mar. 20261,1 kr51,9 kr (98%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret