Gå til hovedindhold

Nordisk Innovation Montagestang 1,0m, TX11 AISI316 rustfrit stål, til rottespærre 154392xxx

Nordisk InnovationHjem og haveEAN: 5704747265283
Pris fra 140 krtil 209 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Montagestang 1,0m, TX11 AISI316 rustfrit stål, til rottespærre 154392xxx og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 140 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Montagestang for rottespr, 1 meter, fast - Nordisk Innovation
140 kr
Til butik
Montagestang for rottespr, 1 meter, fast - Nordisk Innovation billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK VVS Aflb & kloak Rottesprre
EAN: 5704747265283
Varenr.: 154390801
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordisk Innovation Montagestang til rottespærre 1 m
140 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Montagestang 1,0m, TX11 AISI316 rustfrit stål, til rottespærre 154392xxx
152 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordisk Innovation montagestang til rottespærre, 1 meter
209 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordisk Innovation montagestang til rottespærre, 1 meter
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montagestang 1,0m, TX11 AISI316 rustfrit stål, til rottespærre 154392xxx koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montagestang 1,0m, TX11 AISI316 rustfrit stål, til rottespærre 154392xxx koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK140 kr140 krKøb
2Proshop DK140 kr179 krKøb
3Elvvs.dk152 kr152 krKøb
4BilligVVS DK209 kr209 krKøb
5LavprisVVS209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Montagestang 1,0m, TX11 AISI316 rustfrit stål, til rottespærre 154392xxx

PriceData har fulgt prisen på Montagestang 1,0m, TX11 AISI316 rustfrit stål, til rottespærre 154392xxx i 166 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 140 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 138 kr.

Den nuværende pris på 140 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Montagestang 1,0m, TX11 AISI316 rustfrit stål, til rottespærre 154392xxx. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Montagestang 1,0m, TX11 AISI316 rustfrit stål, til rottespærre 154392xxx de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. apr. 2026140 kr1 kr (1%)
22. jan. 2026139 kr3 kr (2%)
9. jan. 2026136 kr3 kr (2%)
8. jan. 2026139 kr4 kr (3%)
31. dec. 2025135 kr3 kr (2%)
20. dec. 2025138 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret