Gå til hovedindhold

Solar Plus Spelsberg TK MPI-2518 Mounting plate (L x B) 220 mm x 150 mm Hårdt papir 1 stk

Solar PlusEludstyrEAN: 4013902152179
Pris fra 68 krtil 93 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spelsberg TK MPI-2518 Mounting plate (L x B) 220 mm x 150 mm Hårdt papir 1 stk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spelsberg TK MPI-2518 Mounting plate (L x B) 220 mm x 150 mm Hårdt papir 1 stk
68 kr
Til butik
Spelsberg TK MPI-2518 Mounting plate (L x B) 220 mm x 150 mm Hårdt papir 1 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: SPELSBERG
Kategori: Montageskabe
Farve: 1
Artikel nr.: 19500801
EAN: 4013902152179
Varenr.: 4310482
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Montageplade TK MPI-2518, 220 mm x 150 mm, Plast
72,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Montageplade Tk Mpi-2518 220X150
77,03 kr
Til butik
Montageplade Tk Mpi-2518 220X150 billede

Produktinformation

Montagepladen er 2,5 mm tyk, inkl. Selvskærende skruer og afstandsstykker. Montageplade TK2518 BxH 220 x 150, inkl. skruer, for kassetype TK PS 2518 Søgetermer: 0812101388 - 19500801 - 0812101388 - 4013902152179

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Business & Industrial
EAN: 4013902152179
Varenr.: 8975462072657
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Montageplade tk mpi-2518 220x150
80 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Montageplade 220x150mm for kassetype PS2518
93 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spelsberg TK MPI-2518 Mounting plate (L x B) 220 mm x 150 mm Hårdt papir 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spelsberg TK MPI-2518 Mounting plate (L x B) 220 mm x 150 mm Hårdt papir 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK68 kr107 krKøb
2WATTOO.DK72,5 kr72,5 krKøb
3Billigelogvvs.dk77,03 kr77,03 krKøb
4MaintainIt80 kr80 krKøb
5Elvvs.dk93 kr93 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spelsberg TK MPI-2518 Mounting plate (L x B) 220 mm x 150 mm Hårdt papir 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Spelsberg TK MPI-2518 Mounting plate (L x B) 220 mm x 150 mm Hårdt papir 1 stk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 93 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Spelsberg TK MPI-2518 Mounting plate (L x B) 220 mm x 150 mm Hårdt papir 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Spelsberg TK MPI-2518 Mounting plate (L x B) 220 mm x 150 mm Hårdt papir 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202668 kr3 kr (4%)
2. jun. 202671 kr1,43 kr (2%)
1. jun. 202672,43 kr
30. maj 202672,26 kr4,26 kr (6%)
28. maj 202668 kr4,43 kr (6%)
26. maj 202672,43 kr
25. maj 202672,26 kr4,26 kr (6%)
22. maj 202668 kr3 kr (4%)
17. maj 202671 kr1,43 kr (2%)
16. maj 202672,43 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret