Gå til hovedindhold

Soudal Montagelim Fix ALL Turbo Hvid 290ml patron, højkvalitets en-komponent lim-fuge baseret på SMX-Polymer

SoudalKablerEAN: 5411183120983
Pris fra 112 krtil 174 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 109 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Montagelim Fix ALL Turbo Hvid 290ml patron, højkvalitets en-komponent lim-fuge baseret på SMX-Polymer og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Montagelim Fix ALL Turbo Hvid 290ml patron, højkvalitets en-komponent lim-fuge baseret på SMX-Polymer
112 kr
Til butik
Montagelim Fix ALL Turbo Hvid 290ml patron, højkvalitets en-komponent lim-fuge baseret på SMX-Polymer billede

Produktspecifikationer

Mærke: SOUDAL
Kategori: Montagelim
Farve: 1
Artikel nr.: 5411183120983
EAN: 5411183120983
Varenr.: 1426504
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Soudal Fix ALL turbo lim og fugemasse
119 kr
Til butik
Soudal Fix ALL turbo lim og fugemasse billede

Produktinformation

Soudal Fix ALL hvid turbo lim og fugemasse til alle indendørs og udendørs overflader og opgaver. Kan belastes allerede efter 20 minutter.Super hurtig - kan belastes efter 20 min.Permanent fleksibelKan påføres på våde overflader, selv under vandVelegnet ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Soudal
Kategori: Kabler
Farve: Hvid
EAN: 5411183120983
Varenr.: 881430810
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Montagelim Fix All Turbo Hvid 290Ml
128,6 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Montagelim fix all turbo hvid 290ml
133,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Montagelim FIX ALL Turbo hvid 290 ml Soudal
136 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
FixAll Turbo montagelim 290ml hvid
-25%136,88 kr
Før 182,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Soudal montagelim 290ml Fix all turbo hvid høj slutstyrke 380 T/m² & hurtig hærdning
162,5 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Fix All Turbo Montagelim 290ml Soudal Hvid
174 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montagelim Fix ALL Turbo Hvid 290ml patron, højkvalitets en-komponent lim-fuge baseret på SMX-Polymer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montagelim Fix ALL Turbo Hvid 290ml patron, højkvalitets en-komponent lim-fuge baseret på SMX-Polymer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK112 kr151 krKøb
2Greenline119 kr119 krKøb
3Billigelogvvs.dk128,6 kr128,6 krKøb
4MaintainIt133,75 kr133,75 krKøb
5WATTOO.DK136 kr136 krKøb
6Globaltools.dk136,88 kr136,88 krKøb
7vvsfittings.dk162,5 kr162,5 krKøb
8Homeshop DK174 kr174 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Montagelim Fix ALL Turbo Hvid 290ml patron, højkvalitets en-komponent lim-fuge baseret på SMX-Polymer

PriceData har fulgt prisen på Montagelim Fix ALL Turbo Hvid 290ml patron, højkvalitets en-komponent lim-fuge baseret på SMX-Polymer i 152 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 126 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Montagelim Fix ALL Turbo Hvid 290ml patron, højkvalitets en-komponent lim-fuge baseret på SMX-Polymer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Montagelim Fix ALL Turbo Hvid 290ml patron, højkvalitets en-komponent lim-fuge baseret på SMX-Polymer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026112 kr3 kr (3%)
1. jun. 2026109 kr3 kr (3%)
30. maj 2026112 kr1 kr (1%)
27. maj 2026113 kr1 kr (1%)
22. maj 2026112 kr1 kr (1%)
19. maj 2026113 kr1 kr (1%)
14. maj 2026112 kr1 kr (1%)
10. maj 2026113 kr4 kr (4%)
23. apr. 2026109 kr4 kr (4%)
22. apr. 2026113 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret