Gå til hovedindhold

No brand Montagekanal vinkel gennemføring med krans - CM 80 x 60

No brandEludstyrEAN: 5709620208159
Pris fra 44,75 krtil 55,34 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 10,59 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 44 kr 31. maj

Sammenlign priser på Montagekanal vinkel gennemføring med krans - CM 80 x 60 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44.75 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Montagekanal vinkel gennemføring med krans CM 80 x 60
44,75 kr
Til butik
Montagekanal vinkel gennemføring med krans CM 80 x 60 billede

Produktinformation

Vinkel gennemføring CM 80 x 60 med krans til montagekanal Dette er den perfekte afslutning ind imod væggen, eller hvor du går ud igennem væggen. Mål 10 stk/kasse: 280 x 270 x 180 m/m Vægt 10 stk/kasse: 0,85kg

Produktspecifikationer

Mærke: Andet
Kategori: Varmepumper tilbehør
EAN: 5709620208159
Varenr.: 7878401397
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Montagekanal vinkel gennemføring med krans, CM 80 x 60
48 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Montagekanal vinkel gennemføring med krans - CM 80 x 60
51 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Montagekanal vinkel gennemføring med krans CM 80 x 60
55 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Montagekanal vinkel gennemføring med krans 80 x60
55,34 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Montagekanal vinkel gennemføring med krans 80 x60
55,34 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montagekanal vinkel gennemføring med krans - CM 80 x 60 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montagekanal vinkel gennemføring med krans - CM 80 x 60 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1VVS.dk44,75 kr44,75 krKøb
2LavprisEl48 kr48 krKøb
3Greenline51 kr51 krKøb
4BilligVVS DK55 kr55 krKøb
5EL-GROSSISTEN55,34 kr55,34 krKøb
6EL-NETSALG55,34 kr55,34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Montagekanal vinkel gennemføring med krans - CM 80 x 60

PriceData har fulgt prisen på Montagekanal vinkel gennemføring med krans - CM 80 x 60 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 49,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 44,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Montagekanal vinkel gennemføring med krans - CM 80 x 60. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Montagekanal vinkel gennemføring med krans - CM 80 x 60 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202644,75 kr
31. maj 202644 kr
30. maj 202644,75 kr
26. maj 202644 kr
15. maj 202644,75 kr
12. maj 202644 kr
11. maj 202644,75 kr
8. maj 202644 kr
5. maj 202644,75 kr3,25 kr (7%)
4. maj 202648 kr3,25 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret