Gå til hovedindhold

No brand Montagekanal lige gennemføring med krans PM 80 x 60

No brandEludstyrEAN: 5709620208166
Pris fra 41,84 krtil 48 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 6,16 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 37 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Montagekanal lige gennemføring med krans PM 80 x 60 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41.84 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Montagekanal lige gennemføring med krans PM 80 x 60
41,84 kr
Til butik
Montagekanal lige gennemføring med krans PM 80 x 60 billede

Produktinformation

Lige gennemføring CM 80 x 60 med krans til montagekanal Dette er den perfekte afslutning igennem væggen. Mål 10 stk/kasse: 230 x 210 x 150 m/m Vægt 10 stk/kasse: 0,35kg

Produktspecifikationer

EAN: 5709620208166
Varenr.: 15845197971791
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Montagekanal Lige gennemføring med krans, PM 80x60
42 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Montagekanal Lige gennemføring med krans PM 80x60
46 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Montagekanal Lige gennemføring m. krans PM 80x60
48 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montagekanal lige gennemføring med krans PM 80 x 60 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montagekanal lige gennemføring med krans PM 80 x 60 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN41,84 kr41,84 krKøb
2LavprisEl42 kr42 krKøb
3BilligVVS DK46 kr46 krKøb
4Greenline48 kr48 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Montagekanal lige gennemføring med krans PM 80 x 60

PriceData har fulgt prisen på Montagekanal lige gennemføring med krans PM 80 x 60 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 37 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 43 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 41,84 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Montagekanal lige gennemføring med krans PM 80 x 60. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Montagekanal lige gennemføring med krans PM 80 x 60 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202641,84 kr
23. maj 202642 kr
9. maj 202641,84 kr
28. apr. 202642 kr5 kr (14%)
24. apr. 202637 kr6 kr (14%)
23. apr. 202643 kr6 kr (16%)
3. mar. 202637 kr5 kr (12%)
27. feb. 202642 kr3 kr (8%)
14. feb. 202639 kr3 kr (7%)
19. dec. 202542 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret