Gå til hovedindhold

Plus Montage konsol med montageskinne, ekstremt vibrationsdæmpende. Længde =1000 mm x B150 x H95mm

PlusSanitetEAN: 5705157248422
Pris fra 887,88 krtil 1.405 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 517,12 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 582,05 kr 7. maj

Sammenlign priser på Montage konsol med montageskinne, ekstremt vibrationsdæmpende. Længde =1000 mm x B150 x H95mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 887.88 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GUMMI KONSOL MED MONTAGESKINNE 1000 MM
887,88 kr
Til butik
GUMMI KONSOL MED MONTAGESKINNE 1000 MM billede

Produktinformation

Montage konsol med montageskinne, ekstremt vibrationsdæmpende. Længde =1000 mm Bæreevne 500kg 4 Bolte og møtrikker medfølger Mål : L 1000 mm x B 150 x H 95mm

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 5705157248422
Varenr.: 15842338079055
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gummi konsol med montageskinne 1000 mm
955 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Montage konsol med montageskinne, ekstremt vibrationsdæmpende. Længde =1000 mm x B150 x H95mm
1.405 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montage konsol med montageskinne, ekstremt vibrationsdæmpende. Længde =1000 mm x B150 x H95mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montage konsol med montageskinne, ekstremt vibrationsdæmpende. Længde =1000 mm x B150 x H95mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN887,88 kr887,88 krKøb
2MaintainIt955 kr955 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.405 kr1.604 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Montage konsol med montageskinne, ekstremt vibrationsdæmpende. Længde =1000 mm x B150 x H95mm

PriceData har fulgt prisen på Montage konsol med montageskinne, ekstremt vibrationsdæmpende. Længde =1000 mm x B150 x H95mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 582,05 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 993 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 722 kr.

Den nuværende pris på 887,88 kr er 23% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Montage konsol med montageskinne, ekstremt vibrationsdæmpende. Længde =1000 mm x B150 x H95mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Montage konsol med montageskinne, ekstremt vibrationsdæmpende. Længde =1000 mm x B150 x H95mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026887,88 kr305,83 kr (53%)
7. maj 2026582,05 kr372,95 kr (39%)
6. maj 2026955 kr372,95 kr (64%)
21. mar. 2026582,05 kr49,2 kr (8%)
20. mar. 2026631,25 kr49,2 kr (8%)
17. mar. 2026582,05 kr49,2 kr (8%)
16. mar. 2026631,25 kr49,2 kr (8%)
4. mar. 2026582,05 kr49,2 kr (8%)
3. mar. 2026631,25 kr49,2 kr (8%)
10. feb. 2026582,05 kr410,95 kr (41%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret