Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Momento 1/2´´ x 17 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel

EL-GrossistenRedskaberEAN: 5704604056580
Pris fra 351 krtil 360 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 340 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Momento 1/2´´ x 17 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 351 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Momento 1/2´´ x 17 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel
351 kr
Til butik
Momento 1/2´´ x 17 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel billede

Produktinformation

D: 26 mm d: 30 mm L: 82 mm t: 10 mm T: 64 mm Vægt: 0,25 kg

Produktspecifikationer

Kategori: Slagtoppe 1/2''
EAN: 5704604056580
Varenr.: 230622
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MOMENTO 1/2" lang slagtop, 17 mm
351,71 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Momento krafttop 1/2''x17mm - lang (4-17L)
360 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Momento 1/2´´ x 17 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Momento 1/2´´ x 17 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk351 kr351 krKøb
2EL-GROSSISTEN351,71 kr351,71 krKøb
3CS MEGASTORE DK360 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Momento 1/2´´ x 17 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel

PriceData har fulgt prisen på Momento 1/2´´ x 17 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel i 174 dage. Laveste pris i perioden er 335 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 360 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 345 kr.

Den nuværende pris på 351 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Momento 1/2´´ x 17 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Momento 1/2´´ x 17 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026351 kr
24. maj 2026351,71 kr
6. maj 2026351 kr9 kr (3%)
5. maj 2026360 kr9 kr (3%)
24. apr. 2026351 kr9 kr (3%)
23. apr. 2026360 kr9 kr (3%)
4. apr. 2026351 kr2 kr (1%)
3. apr. 2026349 kr9 kr (3%)
24. mar. 2026340 kr9 kr (3%)
23. mar. 2026349 kr9 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret