Gå til hovedindhold

Moldex Spark Plugs ørepropper poser 7800 - 200 par | Ørepropper | SNR 35 dB | Ørepropper undermenu

MoldexØrepropperEAN: 4019444003351
Pris fra 322 krtil 559 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 237 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1,9 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Moldex Spark Plugs ørepropper poser 7800 - 200 par | Ørepropper | SNR 35 dB | Ørepropper undermenu og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 322 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Moldex Spark 7800 øreprop 200 stk - (200 stk.)
322 kr
Til butik
Moldex Spark 7800 øreprop 200 stk - (200 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Moldex
Kategori: Øreprop
Farve: 1
Artikel nr.: 780001
EAN: 4019444003351
Varenr.: 7166885
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Moldex Spark Plugs ørepropper poser 7800 - 200 par | Ørepropper | SNR 35 dB | Ørepropper undermenu
411,88 kr
Til butik
Moldex Spark Plugs ørepropper poser 7800 - 200 par | Ørepropper | SNR 35 dB | Ørepropper undermenu billede

Produktinformation

Moldex Spark Plugs ørepropper poser 7800 - 200 par Moldex Spark Plugs ørepropper poser 7800 - 200 par er det ideelle valg, når du ønsker at beskytte dine ører mod skadelig støj. Disse ørepropper er ikke kun behagelige at have på, men de har også en glat o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Moldex
Kategori: Ørepropper
EAN: 4019444003351
Varenr.: 47530174382417
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dispenser with 200x SPARKPLUG, - SPARKPLUG-200
559 kr
Til butik
Dispenser with 200x SPARKPLUG, - SPARKPLUG-200 billede

Produktinformation

Dispenser med 200x TÆNDSTIKKER,til højere forbrug, f.eks. ved store begivenheder og i virksomheder med meget støj.Middel absorption: 35 dBOverholder EN 352200 par farvede ørepropper, hvert par hygiejnisk pakket i en gennemsigtig poseØrepropper af super bl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hørebeskyttelse
EAN: 4019444003351
Varenr.: 221040

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Moldex Spark Plugs ørepropper poser 7800 - 200 par | Ørepropper | SNR 35 dB | Ørepropper undermenu koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Moldex Spark Plugs ørepropper poser 7800 - 200 par | Ørepropper | SNR 35 dB | Ørepropper undermenu koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK322 kr361 krKøb
2Sikkerhedsgiganten411,88 kr411,88 krKøb
3Disconetto.dk559 kr559 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Moldex Spark Plugs ørepropper poser 7800 - 200 par | Ørepropper | SNR 35 dB | Ørepropper undermenu

PriceData har fulgt prisen på Moldex Spark Plugs ørepropper poser 7800 - 200 par | Ørepropper | SNR 35 dB | Ørepropper undermenu i 172 dage. Laveste pris i perioden er 1,9 kr (registreret d. 9. februar 2026), højeste er 322 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 322 kr er 150% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Moldex Spark Plugs ørepropper poser 7800 - 200 par | Ørepropper | SNR 35 dB | Ørepropper undermenu. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Moldex Spark Plugs ørepropper poser 7800 - 200 par | Ørepropper | SNR 35 dB | Ørepropper undermenu de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. apr. 2026322 kr320,1 kr (16847%)
1. apr. 20261,9 kr320,1 kr (99%)
31. mar. 2026322 kr320,1 kr (16847%)
15. mar. 20261,9 kr317,1 kr (99%)
14. mar. 2026319 kr317,1 kr (16689%)
21. feb. 20261,9 kr318,1 kr (99%)
20. feb. 2026320 kr318,1 kr (16742%)
9. feb. 20261,9 kr
6. feb. 20262,3 kr244,7 kr (99%)
5. feb. 2026247 kr244,7 kr (10639%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret