Gå til hovedindhold

Moldex MelLows Plugs Dispenser 250 par | Høreværn | Ørepropper |

MoldexHøreværnEAN: 4019444006536
Pris: 872,5 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på Moldex MelLows Plugs Dispenser 250 par | Høreværn | Ørepropper | og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 872.5 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Moldex MelLows Plugs Dispenser 250 par | Høreværn | Ørepropper |
872,5 kr
Til butik
Moldex MelLows Plugs Dispenser 250 par | Høreværn | Ørepropper | billede

Produktinformation

Moldex MelLows Propper Dispenser 250 par Moldex MelLows Propper Dispenser er det ideelle valg for dem, der arbejder i et mindre støjende miljø, hvor kommunikation stadig er vigtig. Disse skumpropper, lavet af polyurethan, er designet til at reducere støjn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Moldex
Kategori: Høreværn
EAN: 4019444006536
Varenr.: 47507225248081

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Moldex MelLows Plugs Dispenser 250 par | Høreværn | Ørepropper | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Moldex MelLows Plugs Dispenser 250 par | Høreværn | Ørepropper | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten872,5 kr872,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Moldex MelLows Plugs Dispenser 250 par | Høreværn | Ørepropper |

PriceData har fulgt prisen på Moldex MelLows Plugs Dispenser 250 par | Høreværn | Ørepropper | i 154 dage. Den nuværende pris er 872,5 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Moldex MelLows Plugs Dispenser 250 par | Høreværn | Ørepropper |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Moldex MelLows Plugs Dispenser 250 par | Høreværn | Ørepropper | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. dec. 2025872,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret