Gå til hovedindhold

ARCA modulbakke 9067 - 8,0L - Blå, 300x230x150mm

ArcaRedskaberEAN: 6416765906732
Pris fra 120 krtil 152 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 115 kr 25. maj

Sammenlign priser på ARCA modulbakke 9067 - 8,0L - Blå, 300x230x150mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
ARCA modulbakke 9067 - 8,0L 300x230x150mm
120 kr
Til butik
ARCA modulbakke 9067 - 8,0L 300x230x150mm billede

Produktinformation

Schoeller Allibert 9067 Modulbakke er anvendelig på hylder med dybde 300 mm.Dens 8 liter indervolume kan udnyttes særdeles godt til mindre skruer, bolte eller værktøj.Dimensioner: 300 x 230 x 150 mm.Volume: 8,0 LiterFarve: Blå

Produktspecifikationer

Mærke: Arca
Kategori: Blå
EAN: 6416765906732
Varenr.: 559067006
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Modulbakke Blå Perstorp 9067 300 x 230 x 150 mm
122 kr
Til butik
Modulbakke Blå Perstorp 9067 300 x 230 x 150 mm billede

Produktinformation

Schoeller Allibert 9067 Modulbakke er anvendelig på hylder med dybde 300 mm. Dens 8 liter indervolume kan udnyttes særdeles godt til mindre skruer, bolte eller værktøj. Dimensioner: 300 x 230 x 150 mm. Volume: 8,0 Liter Farve: Blå

Produktspecifikationer

Kategori: Blå
EAN: 6416765906732
Varenr.: 234947
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARCA modulbakke 9067 - 8,0L - Blå, 300x230x150mm
152 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCA modulbakke 9067 - 8,0L - Blå, 300x230x150mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCA modulbakke 9067 - 8,0L - Blå, 300x230x150mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk120 kr120 krKøb
2Elvvs.dk122 kr122 krKøb
3CS MEGASTORE DK152 kr191 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ARCA modulbakke 9067 - 8,0L - Blå, 300x230x150mm

PriceData har fulgt prisen på ARCA modulbakke 9067 - 8,0L - Blå, 300x230x150mm i 172 dage. Laveste pris i perioden er 113 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 152 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for ARCA modulbakke 9067 - 8,0L - Blå, 300x230x150mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for ARCA modulbakke 9067 - 8,0L - Blå, 300x230x150mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026120 kr5 kr (4%)
25. maj 2026115 kr5 kr (4%)
24. maj 2026120 kr5 kr (4%)
6. maj 2026115 kr5 kr (4%)
5. maj 2026120 kr5 kr (4%)
24. apr. 2026115 kr37 kr (24%)
23. apr. 2026152 kr37 kr (32%)
24. mar. 2026115 kr5 kr (4%)
23. mar. 2026120 kr5 kr (4%)
20. mar. 2026115 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret